Довірчий платіж Білайн - як підключити послугу?!

Рекламний блок

Доверительный платеж билайн подключить услугу

Бувають такі моменти, коли треба терміново подзвонити по стільниковому, а гроші на рахунку закінчилися. Або Ви забули заплатити за Інтернет і його відключили, а тут треба терміново скачати реферат. Знайома ситуація?! Для допомоги в таких випадках оператори зв'язку вводять спеціальні пропозиції. Сьогодні я розповім, що таке Довірчий платіж Білайн і як ним скористатися для оплати послуг оператора.
Для тих, хто не в курсі, «Довірчий платіж» Білайн, МТС, Мегафон або іншого оператора зв'язку - це спеціальна послуга, що покриває необхідну суму абонплати за підключені послуги, яку Ви в силу яких-небудь причин в даний момент внести не зможете, але зробите це трохи пізніше. Активувавши її, Ви отримаєте на свій баланс необхідну суму. Якщо Ви при цьому робили зміну тарифного плану буде покрита повна сума, необхідна і для зміни тарифного плану.


Почну, мабуть, з умов надання послуги. По-перше, Ви повинні бути абонентом Beeline c безлімітним тарифон і більше двох місяців. По-друге - Ваші витрати на стільниковий зв'язок за останні 3 місяці повинні бути не менше 50 рублів. Вартість підключення послуги «Довірчий платіж від Білайн» - 15 рублів одноразово. Більше ніяких платежів за користування нею не справляється. Термін дії - 3 доби. По його закінченню сума буде автоматично списана з вашого рахунку. Хоча Ви можете погасити її і заздалегідь - це не забороняється.

Активувати Довірчий платіж від Білайн можна не завчасно, чкм за 7 днів до закінчення оплаченого терміну або відразу після розрахункового періоду (за умови, що минуло не більше 30 днів).

как взять платеж на билайне - доверительный или обещанный

Як підключити послугу?

Все робиться легко і просто. Є 3 способи:

1. Зайти в Особистий кабінет і включити послугу там
2. Зателефонувати до оператора за номером 0611
3. Включити «Довірчий платіж» за допомогою USSD-коман прямо зі свого мобільного телефону, підключеного до Білайн.

Перші два пункти не повинні викликати труднощів. У третьому випадку використовуються наступні команди:

Команда для підключення послуги - *141#
Дізнатися яка сума «Довірчого платежу» доступна- *141*7#

доверительный платеж билайн как взять

Як погасити заборгованість?!

Це робиться просто - Вам треба покласти гроші на рахунок =) Сума «Довірчого платежу Білайн» буде автоматично списуватися з кожної надходить на Ваш рахунок суми аж до повного погашення боргу. Тільки після оплати повної суми Довірчий платіж буде вважатися повністю погашеним. Ще один момент - два рази поспіль взяти довірчий платіж для погашення абонентської плати не вийде (наприклад, при зміні тарифу) - не погасивши перший, Ви не візьмете другий.
Не забудьте, що для оплати послуги «Довірчого платежу» встановлено термін - 7 діб з моменту надання.

Заборона Довірчого платежу Білайн

Ви завжди можете поставити заборону на отримання послуги «Довірчого платежу». Робиться це дзвінком операторуЦентра підтримки клієнтів «Білайн» за номером 0611. Щоб зняти заборону - просто зателефонуйте оператору ще раз. Ну або можна відвідати найближчий офіс обслуговування і продажів.

Рекламний блок