Вибираємо Антивірус частина 2. антивірус avira free antivirus

Рекламний блок


Вітаю вас, шановні читачі, сьогодні ми продовжимо обговорення безкоштовних антивірусів і утиліт для чищення комп'ютерів, розглянемо антивірус avira free antivirus. На цей раз мова піде про антивірусі "Avira Free Antivirus".
Це безкоштовний антивірус, антишпигун і антируткіт з хмарної технологією для захисту від відомих, новітніх і найскладніших загроз з захистом від шкідливих програм в режимі реального часу, також він дозволяє управляти Брандмауером Windows.

Сам по собі антивірус пропонує базову захист від шкідливого ПО, але при цьому він може бути посилений за допомогою декількох безкоштовних додатків і сервісів від Avira(включаючи додавання інтернет-захисту і батьківського контролю).

Основними можливостями цього антивірусу є:

  • Ефективний захист від різних шкідливих програм:вірусів, троянів, інтернет-черв'яків і т. п. - у режимі реального часу. Постійні автооновлення і технологія AHeAD надійно захистять від відомих і нових загроз.
  • Хмарна технологія захисту Avira Protection Cloud - класифікація загроз в реальному часі і швидке сканування системи.
  • Анти-руткіт Avira захищає від складних у виявленні загроз, так званих "руткітів".
  • Управління розширеними параметрами Брандмауер Windows в режимі підвищеної безпеки

Також одними з можливостей є:

  • Інтернет-захист, для якої потрібно панель інструментів Avira Browser Safety для браузерів Chrome, Firefox і Opera (Панель встановлюється окремо від антивіруса).
  • Батьківський контроль за допомогою технології Avira Free SocialShield, ви можете контролювати діяльність дітей в Інтернеті: перевіряти їх облікові записи в соціальних мережах на наявність коментарів, фотографій тощо, які можуть вплинути на дитину з негативної сторони
  • Захист Android-пристроїв, встановивши додаток Avira Antivirus Security для Android. Воно захистить ваш смартфон або планшет від втрати і крадіжки, а також дозволить блокувати небажані дзвінки та SMS-повідомлення.

Встановлюємо антивірус Антивірус Avira Free Antivirus

Тепер настав час поговорити і про встановлення даного антивіруса. Завантажити його можна за посиланням http://www.avira.com/ru/avira-free-antivirus# Там ми бачимо наступне:Безымянный2

Натискаємо "Завантажити безкоштовно" і у нас відкривається вікно з автозавантаженням:Безымянный

Після того, як завантажили установник - запускаємо його і бачимо вікно привітання:Безымянный3

Натиснувши "Взяти і встановити" у нас починається установка інтерфейсу:Безымянный4
Як тільки смуга завантаження досягне кінця, вікно закриється і в браузері відкриється наступна вкладка: Безымянный5

Знизу праворуч ми бачимо невелике вікно з написом "Завантаження Антивіруса",через деякий час ця напис зміниться на "Йде установка Антивіруса":

Безымянный6

Натиснувши на вікно ми побачимо статус завантаження:

   Безымянный7

Після того як антивірус буде встановлено вікно зміниться наступним чином:Безымянный8

Натиснувши на напис "Потрібна дія" відкриється вікно самого антивіруса:Безымянный9

Тут ми бачимо що наш комп'ютер не захищений, натиснувши на кнопку "Вирішити проблему" включиться захист у режимі реального часу:Безымянный10

Вітаю, антивірус встановлений!) Тепер залишилося лише перезавантажити комп'ютер і насолоджуватися роботою Avira Free Antivirus.

Рекламний блок