Як швидко зберегти сторінку


Як швидко зберегти сторінку ?

Як швидко отримати доступ до вподобаної сторінці в інтернеті? Для цього не обов'язково додавати її до вибраного або закладки. Буде потрібно кілька простих рухів мишею. Отже, відкривши сторінку в будь-якому браузері, зверніть увагу на те, щоб його вікно не розташовувалося на весь екран. Для зручності нехай буде займати хоча б його половину.

В іншій частині екрана відкрийте папку, де ви захочете цю сторінку зберегти : Робочий стіл, Мої документи... хоч створіть нову. Тепер натисніть лівою пахвою область в адресному рядку ліворуч адреси, перед заповітними www. Там нерідко стоїть значок даних, що надаються сторінкою, у вигляді кульки. Акуратно підніміть лівої мишею і, не відпускаючи винесіть за межі браузера в область сподобалася папки. Документ збережеться у вигляді ярлика htm-посилання в образі значка браузера за замовчуванням з шуканим назвою цієї самої сторінки. Всі. Це швидше, ніж зберігати сторінку налаштувань браузера, роздумуючи в якому вигляді її зберегти і вибираючи відповідний шлях.

быстро сохранить интернет страницутой самої значок, що ліворуч від адреси (на малюнку computer76.ru)

Такий варіант швидко зберегти інтернет сторінку цікавий тим, що можна змінити значок браузера на будь-який інший. Для цього треба натиснути на нього правою мишкою, вибрати Властивості і Змінити значок. Вибирайте.

Як швидко зберегти сторінку . Ще один спосіб.

Ще один варіант створення швидкого доступу дуже схожий на попередній. Але повторює шлях з точністю до навпаки. Створимо спочатку ярлик. Для зручності спробуйте на Робочому столі. Клікаєм правою мишкою по столу, вибираємо Створити Ярлик. Нас відразу зустріне майстер створення ярликів і зажадає ввести повний до нього шлях. Скопіюйте повна адреса сторінки з адресного рядка, клацнувши по рядку спочатку лівою пахвою, потім правій і виберіть Копіювати. Тепер вставте з буфера цей шлях в рядок шляху до значку.

быстро сохранить интернет страницу 2У вікні введіть назву ярлика. Все готово.

быстро сохранить интернет страницу 3Буде не зайвим нагадати, що доступ до що зберігається сторінкам буде забезпечено в разі підключення до мережі інтернет. При подвійному клацанні сторінка буде відкрита браузером за замовчуванням.

Ще цікаві та корисні налаштування в розділі Спеціальні налаштування Windows

Успіхів.