Корисні розширення для Google Chrome - мій ТОП-10

Рекламний блок

Полезные расширения для Google Chrome

Зараз для популярного браузера Google Chrome створено навіть не тисячі - десятки тисяч різних розширень, що виконують різні функції на будь-який смак і під будь-які завдання. Що це таке розширення? Це невелика програмка-модуль, завдяки якій можна додати до браузеру нову функцію, яка раніше в ньому була відсутня, або дозволяє зробити просунуті налаштування браузера по своєму смаку. Звичайно, у кожного свої цілі і потреби, тому я наведу список корисних розширень Google Chrome, якими користуюся сам.

1. Панель інструментів Chrome (завантажити - Google Toolbar)

Полезные расширения для Google Chrome

Це розширення я завжди ставлю в першу чергу. До того ж розробник - сама команда творців браузера Хром. Це розширення додає на панель інструментів кілька корисних і потрібних функцій і інструментів Гугл, Це розширення дозволяє розміщувати необхідні команди браузера Chrome випадаючому меню, використовувати всю міць закладок Гугл, створювати нові комбінації клавіш, зберігати дані форм, працювати з зображеннями та відео в окремому вікні і багато багато іншого.

2. Adlesse (завантажити)

Полезные расширения для Google Chrome

Користувачам Firefox знаком дуже непоганий плагін - AdBlock, який рубає всю рекламу поспіль. Тепер подібне розширення є і для Хрому. Таким чином мета Adlesse полягає в тому, щоб прибрати всю настирливу рекламу. Більше того - Adlesse дозволяє замінити рекламні блоки інформаційними — новини, погода, стрічки Facebook, Twitter і т. п. Налаштування анти-рекламного розширення дуже великі, а функціонал дуже широкий. Загалом - must have!

3. EasyReader (завантажити)

Полезные расширения для Google Chrome

Це розширення Хром дозволяє прибрати зі станиці абсолютно все зайве, залишивши лише те, що дійсно потрібно в легкочитаємом вигляді. Велика перевага EasyReader в тому, що можна налаштувати всі параметри відображення самому, отримавши в підсумку найбільш зручний для себе спосіб читання .


4. Page Monitor (завантажити)

Полезные расширения для Google Chrome

Цей модуль примітний тим, що у фоновому режимі стежить за оновленнями потрібне вам сайтів. Як тільки на ньому з'явиться зміна - подається звуковий сигнал і спливає оповіщення. А якщо Ви клацніть по значку сайту - він відкриється Вам з підсвічуванням змін. Зручно, не чи правда?!

5. AutoPatchWork (завантажити)

Полезные расширения для Google Chrome

Це одне із самих зручних розширень Chrome. Що воно робить?! При перегляді багатосторінкових сайтів, AutoPatchWork об'єднує всі ці сторінки в одну довгу. При цьому він завантажує нові по мірі прокручування сторінки вниз. Тобто Вам не доведеться при перегляді результатів пошуку або форуму постійно переходити зі сторінки на сторінку - це робитиметься автоматично.

6. Ghostery (завантажити)

Полезные расширения для Google Chrome

Це ще один блокер небажаного контенту. Тільки на відміну від попередніх, блокує рекламу, це розширення виявляє і блокує кнопки соціальних мереж, віджети, лічильники, скрипти та багато іншого. Ще одна фішка - розширення вкаже Вам на всі непотрібні на його думку скрипти на сайті і відображає детальну інформацію про них, аж до посилань на їх політику конфіденційності та налаштування збору даних. Це додаток Хром так само з розряду Must Have. Швидке, надійне, зручне.

7. PicMonkey Extension (завантажити)

Полезные расширения для Google Chrome

PicMonkey це не просто доповнення, це повноцінний інструмент для нескладної обробки і редагування зображень і фотографій прямо у Вашому браузері Chrome. Він дозволить отретушировать зображення за допомогою чималого набору ефектів ефектів.
З допомогою PicMonkey ви зможете на будь-якій сторінці браузера вибрати зображення і відправити в PicMonkey для обробки і редагування. До речі це додаток уміє робити скріншоти екрану.

8. Silver Bird (завантажити)

Полезные расширения для Google Chrome

Цей модуль - незамінна штука для шанувальників соціальної мережі Twitter. Розширення Silver Bird дозволяє користуватися твіттером на будь-якій сторінці будь-якого відкритого сайту. Воно дозволяє не тільки читати свою стрічку, стрічку вашого аккаунта - є можливість і свої відправляти твіти. Правда класно?!

9. Sway.fm Unified Music Media Keys (Він же Unity Music Media Keys - завантажити)

Полезные расширения для Google Chrome

Меломанів і просто любителів музики порадує розширення Unity Music Media Keys. Воно дасть Вам доступ до мільйонів музичних треків з допомогою інтеграції в браузер таких онлайн-сервісів, як Pandora, Grooveshark, Google Music, Яндекс.Музика. При натисканні на кнопку в панелі Вам відкривається панель керування музичним сервісом. Підтримується управління з клавіатури.

10. Stay Focused (завантажити)

Полезные расширения для Google Chrome

StayFocused - це розширення для тих, кому Інтернет заважає працювати. Його роль у тому, щоб підвищити ефективність вашої роботи. Плагін обмежує час, який ви можете витратити на будь-якому веб-сайті. Після установки доповнення, у верхній панелі Chrome з'явиться піктограма. Натисніть на нього і відкриється вікно керування доступом до сайту. Тут Ви зможете задати час, протягом якого сайт буде доступним, або повністю заблокувати доступ.

Рекламний блок