Як зателефонувати оператору МТС щоб зв'язатися із живим фахівцем?!

Рекламний блок

Как позвонить оператору МТС чтобы пообщаться с живым специалистом
Оператори зв'язку прагнуть максимально скоротити свої витрати за всіма напрямами - закуповують більш дешеве обладнання, закривають зайві офіси і ... скорочують персонал. В тому числі на техпідтримку і в довідковій службі. У підсумку, у крупного оператора один call-центр обслуговує відразу декілька регіонів. Персоналу там багато, але і зона відповідальності величезна. У підсумку, щоб відсіяти частину дзвінків за допомогою електронного помічника. Безумовно, це в чомусь зручно. Але іноді необхідно зв'язатися з живим фахівцем довідкової служби. Так от щоб це зробити - припадати по 10-15 хвилин вислуховувати рекламні повідомлення і бродити по заплутаним меню.
Тому зараз я розповім як можна швидко і просто зателефонувати оператору МТС.
Припустимо у Вас потихеньку витікають гроші з рахунку і Вам треба з'ясувати причину.


Як подзвонити оператору МТС в Росії

Якщо Ви зверніться в салон зв'язку Вашого оператора, то швидше за все Вас відправлять самостійно дзвонити на номер довідкової. У МТС - це номер 0890.

Після відповіді робота на номер 0890 чекаємо повідомлення, що всі оператори на поточний момент зайняті. Потім натискаємо кнопку 5 (п'ять), а потім - 0 (нуль).
Після цього, Вам повинні повідомити, що в цілях безпеки Ваш розмова буде записана і з'єднувати з живою людиною, який повинен допомогти Вам у Вашому питанні.
Отже, ще раз - щоб зв'язатися з оператором МТС Вам треба набрати номер 0890 і з клавіатури телефону набрати цифри 5 і 0.
Цей спосіб повинен бути актуальним для більшості областей і міст Росії. 100% працює в Москві, Самарі, Омську, Красноярську, Челябінську і Єкатеринбурзі.
Оператору МТС можна зателефонувати не тільки з мобільного через 0890, але ще і з домашнього міського телефону можна за номером 8-800-333-0890. Єдина умова - після з'єднання Вам треба буде перевести телефон у тоновий режим. До речі, за цим номером можна дзвонити з телефонів інших операторів стільникового зв'язку - з Білайну, з Мегафона або з Tele2.

Як додзвонитися до оператора МТС в Україні або в республіці Білорусь:

Как позвонить оператору МТС в Белоруссии

У республіці Білорусь так само, як і в Росії, номер інформаційно-довідкової служби - 0890.

Как позвонить оператору МТС чтобы пообщаться с живым специалистом

На Україні є два способи. Перший - безкоштовно за номером 111. Але це буде дуже довго і нудно.
Другий спосіб швидкий - за номером 555. Вартість - 0,47 грн 1-ї хвилини дзвінка, тарифікація починається з 21 секунди. Вас відразу з'єднувати з оператором МТС і оперативно проконсультують.

Рекламний блок