Як відправити відео по електронній пошті?

Рекламний блок

kak-otpravit-video-po-elektronnoy-pochte

Давайте розглянемо таку незвичайну ситуацію. Припустимо, у вас є відеозапис, яку ви хотіли б відправити свого знайомого або родича. Як це зробити? Насправді найпростіший спосіб - це завантажити ролик на той самий YouTube або в соціальну мережу, виставити для нього налаштування приватності і відправити посилання своєму знайомому. Як тільки він її отримає, то може відкрити в браузері і насолодитися записом, не завантажуючи ролик на комп'ютер. Однак, багато користувачів все ж не вирішуються викладати відео таким чином, особливо якщо мова йде, наприклад, у пікантному ролику. В цьому випадку його краще відправити поштою.

Як відправити відео по електронній пошті?

Я буду використовувати в якості прикладу пошту компанії Яндекс. Скажу відразу, що за фактом ніякої різниці між поштовими сервісами в цьому плані просто немає, в чому ви самі можете переконатися. Отже, поїхали.

Заходимо на Яндекс, в правій частині бачимо квадрат з написом «Пошта». Вводимо свій логін і пароль.

Так ми опинилися в своїй поштовій скриньці. У верхній частині екрану є значок «Написати», він нам і потрібен - натискаємо на нього.

Далі пишемо листа своєму другові, додаємо його поштову адресу і не забуваємо написати тему розмови.

У нижній частині екрана розташована велика кнопка «додати файл». Натискаємо на неї і прикріплюємо наш файл.

Процес, що називається, пішов.

Тепер відеоролик завантажений, можете відправляти лист адресату.

На цьому процес закінчений.

Як відправити великий файл?

Розмір приєднується до листа файлу складає всього лише 30 МБ. Якщо ваша відеозапис набагато більше за розміром, тоді ви можете скористатися Яндекс.Диском. По суті, система все зробить за вас - ви точно також завантажуєте файл, як я показав у попередньому випадку, однак файл автоматично будемо завантажений на Яндекс.Диск, а ваш адресат разом з листом отримає посилання на скачування файлу.

В принципі, досить зручно, але тут є кілька особливостей. По-перше, на Яндекс.Диск ви можете завантажити файл, розмір якого не перевищує 2 ГБ. А по-друге, хоч посилання на даний файл будете бачити тільки ви і ваш знайомий, якщо вона потрапить в мережу, то ролик зможе завантажити будь-який бажаючий. Не забувайте про це.

І, як я говорив раніше, цей спосіб є актуальним і для інших поштових сервісів. Різниця може полягати тільки в допустимих розмірах прикріпленого файлу.

Рекламний блок