Як зайти в однокласники?!

как зайти в одноклассники

Приходиш ввечері з роботи, включаєш комп'ютер, пробуєш зайти в улюблені однокласники... і тут на тобі - банер. Зайти в однокласники не виходить ніяк. Знайома ситуація? Спроба зайти в однокласники з іншого браузера - теж не допомагає. Як зайти в однокласники? Не переживайте - зараз допоможемо.
Для початку давайте відразу визначимося. Відправка грошей не допоможе. Банер - це вірус. Зайти в однокласники у Вас не вийде, поки не видалите його.
Навіть якщо Вас просять просто ввести номер телефону - не піддавайтеся. Вам можуть нав'язати мобільний розсилку й з рахунок телефону будуть списуватися гроші.
Вся справа в тому, що для того, щоб відновити доступ до однокласники на цій сторінці - Вам достатньо ввести лише адресу електронної пошти.
Зараз я покроково поясню що зробити щоб знову спокійно зайти в однокласники.

Крок 1. Перевірка доступу в однокласники.

Все ж перевірте доступ до сайту однокласники з усіх наявних на комп'ютері браузерів - Chrome, Opera, Firefox.

Якщо раптом сайт нормально відкрився і не заблокований - мабуть вірус працює тільки на той браузер, з якого доступ заблокований. Вже добре - перевіряємо антивірусом папку, в яку встановлений браузер, а так само папку з кешем і тимчасовими файлами.
Так само, обов'язково перевірте папку C:\Documents and Settings\[Ім'я користувача]\Application Data
Переходимо одразу до кроку 3.

Якщо все ж однокласники заблоковані і в інших браузерах, значить швидше за все пошкоджений системний файл Hosts.

Крок 2. Відновлення системного файлу hosts.

hosts - це системний файл текстового формату, що містить інформацію про домени. Він використовується при трансляції імен доменів - читай сайтів - в мережеві адреси вузлів. Запит до цього файлу має пріоритет перед зверненням до DNS-серверів, тому віруси і вносять до нього зміни.


Саме просте і швидке рішення як відновити файл hosts - це завантажити і запустити спеціальну програму від Microsoft - посилання.

Трохи складніший - це відредагувати файл hosts вручну.

Натискаємо кнопку Пуск і вибераем пункт Виконати. Або можна натиснути комбінацію клавіш Win R. У вікні виконати вводимо команду %systemroot%\system32\drivers\etc, нажмаем ОК.

Перед редагуванням бажано перейменувати файл hosts в hosts.old. Це треба для того, щоб залишити резервну копію старого файла та відновити його випадок чого.

Тепер створюємо новий файл hosts, для чого в папці %WinDir%\system32\drivers\etc натискаємо правою кнопкою миші у вільному місці , вибираємо в меню пункт Створити > Текстовий документ. Вводимо hosts і натисніть клавішу Enter. При цьому система запитає - чи впевнені Ви, що текстовий файл не буде мати розширення TXT - погоджуємося і натискаємо кнопку Так.

Далі, за допомогою Блокнота (можна використовувати будь-який текстовий редактор), наприклад - відкриваємо файл hosts і копіюємо туди ось цей текст:

# Copyright (c) 1993-2006 Microsoft Corp. # # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP для Windows. # # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each # entry should be kept on an individual line. The IP address should # be placed in the first column followed by the corresponding host name. # The IP address and the host name should be separated by at least one # space. # # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol. # # For example: # # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handle within DNS itself. # 127.0.0.1 localhost # ::1 localhost

Зберігаємо і закриваємо файл hosts. Перезавантажуємо комп'ютер.

Впринипе, в більшості випадків, відновлення файлу hosts вирішує проблему Як зайти в однокласники.

Крок 3. Перевірка Windows антивірусом.

Перевірятися антивірусом треба навіть якщо ви позбавилися від банера на кроці 2. Це треба тому, що швидше за все сам вірус залишився у Вашій системі. Рано чи пізно - ситуація може повторитися. Щоб цього уникнути - потрібно перевірити систему антивірусом з актуальними базами.

Навіть якщо у Вас стоїть якийсь антивірус, краще перевірити систему спеціальними утилітами DrWeb CureIt! і Kaspersky Virus Removal Tools. Їх потрібно лише завантажити і запустити - це пасивні антивірусні сканери Перед їх запуском краще наявний відключити антивірус. Та й взагалі, подумати про зміну антивіруса на інший - більш ефективний.

- DrWeb CureIt! - посилання.

odnokl drweb

- Kaspersky Virus Removal Tools - посилання.

AVPTool-odnoklassniki

Обов'язково перевірте диск C:\ повністю, так як вірус може бути як в системних файлах, так і мати копії у тимчасових.