Як відключити Гудок на МТС?

Рекламний блок

Good'ok - нині дуже популярна послуга від компанії МТС, яку може підключити будь-який користувач. Завдяки цій послузі, ви можете поміняти звичайні гудки на ту мелодію, яка вам подобається. Замість мелодії також можна використовувати жарти або навіть анекдоти. В даний час колекція сповіщень величезна і ви напевно можете вибрати те, що вам до смаку. Втім, навіть якщо ви не знайшли нічого підходящого, то можете завантажити свою власну мелодію, яка потрапить в загальну базу. Правда, всю принадність від «Гудка» не відчуєте ви, власник телефону, а той, хто телефонує вам абонент, адже саме йому доведеться слухати мелодію, а не звичні гудки.

Відключення «гудка»

Особливу увагу варто приділити тому, що на деяких тарифах good'ok підключається автоматично після підключення до мережі МТС. Протягом семи днів ви можете використовувати послугу абсолютно безкоштовно, однак у подальшому з вашого особового рахунку почне списуватися певна плата. Наприклад, для московського регіону вона становить 75 рублів в місяць. Погодьтеся, це сподобається не кожному. Але вирішується проблема дуже просто. Вибирайте відповідний вам рішення і дійте.

  • Найпростіший з відомих методів. Наберіть на екрані мобільного телефону цифри *111*29# і пошліть виклик. Послуга буде відключена в автоматичному режимі, хоча краще перевірити, зателефонувавши на свій стільниковий з іншого телефону.
  • Якщо з якихось причин перший метод не спрацював, то краще всього дійти до найближчого салону компанії МТС і там пояснити свою ситуацію менеджеру, який замінить сим-карту на нову без втрати номерів в сім-карті.
  • Також ви можете набрати на своєму мобільному номер 0890 (безкоштовно для абонентів мережі МТС) і дочекатися відповіді оператора, після чого попросити його відключити good'ok. Не забувайте, що при цьому ви зобов'язані будете продиктувати оператору свої паспортні дані, інакше у вас нічого не вийде. Для абонентів інших мереж використовується номер 8 800 250 0890. Дзвінки по ньому сплачуються у тому числі з міських телефонів.
  • Якщо ви знаходитесь поруч з комп'ютером, то можете скористатися інтернет-помічником МТС. Користуватися ним дуже легко, досить лише один раз отримати пароль від особистого кабінету (надішліть 25 пробіл ваш пароль на номер 111). Більш детальна інформація - на офіційному сайті компанії.
  • Якщо у вас, дорогі читачі, з'явилися питання, обов'язково задавайте їх. Не соромтеся.

    Рекламний блок