Як оновити прошивку на телевізорі LG Smart TV?

Рекламний блок

Багато можуть задати питання: навіщо ж потрібно оновлювати прошивку на своєму телевізорі? Зазвичай для цього немає особливої потреби і можна навіть обійтися без цього. Але коли з'являються якісь проблеми, вискакують помилки, або просто деякі речі викликають суцільні незручності, то дуже часто все це можна вирішити оновленням програмного забезпечення.

У сьогоднішній статті ми подивимося, як відбувається оновлення прошивки на телевізорах LG Smart TV двома різними способами. Один з них буде полягати в оновленні через флешку, інший буде проходити через інтернет.

Готуємо телевізор LG Smart TV для оновлення

Тут нам знадобиться всього лише дізнатися деякі дані, на нашу телевізору.

В першу чергу, потрібно точно знати модель телевізора. Цей крок не є обов'язковим для випадку з оновленням прошивки з допомогою інтернету. Для того, щоб уточнити цю інформацію, потрібно зайти в налаштування. Для цього просто натисніть на кнопку «SETTINGS», на пульті до телевізора.


obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-1-minУ меню, що відкрилося, шукайте вкладку з назвою «Підтримка» і в ній, обираєте пункт з Інформацією про продукт.

obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-2-minЗ'явиться віконце, в якому буде вся необхідна інформація для нас. Тут є і модель телевізора, і версія його прошивки. Запишіть ці дані, наприклад, їх зручно сфотографувати на телефон.

Перш ніж приступити до роботи з прошивкою, важливо знати!

Слід завжди пам'ятати, що оновлення прошивки — це досить відповідальна операція. Тут не можна відхилятися від інструкції. У випадку, якщо щось піде не так, Ви ризикуєте вивести з ладу свою апаратуру.

Якщо злетить стара прошивка і при цьому не встановиться нова, телевізор вже неможливо буде відремонтувати своїми силами. Що б не сталося такий мало приємною ситуації, постарайтеся дотримуватися простих правил:

 • телевізор не можна виключати, коли він пере прошивається;
 • прошивка повинна відповідати тій моделі телевізора, на який її встановлюють;
 • не в якому разі не виймайте флешку з телевізора, у момент установки нового програмного забезпечення;
 • взагалі нічого зайвий раз не чіпайте, не треба намагатися щось включати, або куди-небудь заходити.
 • Оновлюємо LG Smart TV з допомогою інтернету

  Досить простий спосіб. Ви зможете оновити всі програмне забезпечення без зайвих заморочок і досить швидко. Єдиний критерій, що б телевізор був підключений до мережі інтернет, причому досить якісної мережі. Якщо у кого стоїть оплата по трафіку, то враховуйте, що прошивка буде важити близько п'ятисот мегабайт (а може і більше).

  До інтернету, телевізор можна підключати двома основними способами: через бездротову мережу Wi-Fi, або за допомогою мережевого кабелю. Тут це особливої ролі не грає. Але як вже було сказано, зв'язок повинна бути надійною. Коли все підключено, можна приступати до оновлення.

  Відкрийте настройки, натиснувши на пульті до телевізора кнопочку «SETTINGS», після чого перейдіть на підтримку і натисніть на Оновлення. З'явиться віконце з поточною версією та кнопочка для перевірки оновлень. Натисніть на неї.

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-3-minЯкщо в даний момент, випущена нова версія програмного забезпечення, то ви побачите наступне вікно, в якому потрібно буде натиснути на кнопку «Оновити».

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-4-minПісля цього, ТВ почне завантажувати з мережі нову прошивку. У цей момент ще можна користуватися телевізором, наприклад, дивитися фільми. Але після того, як все буде завантажено, почнеться установка. Починаючи з цього моменту, краще нічого не чіпати зайвий раз і не завантажувати телевізор завданнями. В процесі оновлення він самостійно вимкнеться, а потім знову вмикається. Після цього, процес установки оновлення закінчиться. Потім можна буде зайти в налаштування і глянути версію ПО, переконавшись, що тепер варто більш нова версія.

  До речі, якщо активована функція автоматичної перевірки оновлень, то при появі більш свіжої версії прошивки телевізор відразу ж про це повідомить і запропонує її встановити.

  Оновлюємо LG Smart TV за допомогою USB флешки

  Якщо у вас немає такої можливості, щоб підключити телевізор до інтернету, або є інші причини, які заважають здійснити оновлення з минулого прикладу, то можна це зробити з допомогою флешки. У цьому випадку, ми викачуємо з мережі відповідну прошивку, записуємо її на флешку, потім підключаємо носій інформації до телевізора і запускаємо оновлення.

  В першу чергу ви повинні дуже точно знати, що за модель у вашого телевізора і яка на ньому стоїть версія прошивки. Як це зробити, вже було сказано на початку цієї статті.

  Крок 1. Завантажте оновлення

  Оскільки ми використовуємо, в якості прикладу, телевізор LG, то заходимо на офіційний сайт виробника http://www.lg.com/ (в інших випадках на сайти відповідного виробника вашого ТБ). На цьому сайті знайдіть рядок для пошуку, туди потрібно буде ввести модель телевізора і натиснути «Enter».

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-5-minТаким чином Ви знайдете свій телевізор. Далі відкрийте вкладку підтримки і в ній буде кнопка для програмного забезпечення. Натискаємо на неї.

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-6-minПісля цього, розгорнеться список з усіма доступними, для цього телевізора, прошивками. Ваше завдання вибрати саму нову і завантажити її на свій ПК. Визначити новизну прошивки можна за датою її додавання. Тут головне, щоб ця прошивка була новіше тієї, яка стоїть на телевізорі. Коли архів з завантажиться з інтернету на комп'ютер, переходимо до наступного кроку.

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-7-minКрок 2. Потрібно підготувати флешку

  Для установки оновлень, вкрай рекомендується використовувати саме чисту флешку. У нашому випадку була використана флешка з купою інших файлів на ній. Нічого страшного не сталося, але краще не ризикувати і очисти накопичувач. Після того, як флешка буде підключена до ПК, на ній необхідно буде створити папку з ім'ям LG_DTV.

  Так це виглядає:

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-8-minЗ допомогою будь-якого архіватора, розпакуйте архів з прошивкою. Той файл, який буде розташовуватися в архіві, потрібно перемістити (скопіювати) в створену папку на флешці.

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-9-minКоли файл буде скопійовано, безпечно витягти флеш носій.

  Крок 3. Оновлюємося

  Беремо цю флешку, на якій знаходиться прошивка, та підключаємо її до телевізора. Якщо вся інформація була нормально скачана з інтернету і записана флешку, то на телевізорі відразу відкриється віконце, в якому йдеться про підключеному носії з оновленнями ПО. Там же буде показана версія прошивки біля телевізора і тієї, що знаходиться на флешці. Там ще будуть поради по установці, їх теж корисно прочитати.

  А ми йдемо далі і приступаємо до оновлення, натиснувши на кнопку «Виконати».

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-10-minВ процесі оновлення нічого не натискаємо, не включаємо і не вимикаємо. Загалом, не заважаємо телевізору!

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-11-minВ кінці установки, він самостійно виконає перезавантаження. Після цього виведе на екран таке віконце.

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-12-minЦе повідомлення говорить про те, що встановлення нової версії програмного забезпечення пройшла успішно. Тепер можна сміливо витягувати флешку і користуватися телевізором.


  Зверніть увагу! Якщо Ви стали помічати, що після встановлення нової прошивки, телевізор став виснути, або іншими способами виявляти нестабільність роботи, то необхідно зробити ініціалізацію програми. Як правило, це допомагає.

  Відкрийте меню і зайдіть в Підтримку. Там і буде пункт для Ініціалізації додатка. Просто виберіть це і натисніть «Ок».

  obnovit-proshivku-na-televizore-lg-smart-tv-14-minПісля автоматичного перезавантаження все має нормально працювати.

  Висновок

  У цій інструкції ми постаралися розкрити всі тонкощі оновлення програмного забезпечення на телевізорах LG Smart TV. При оновленні, не забувайте враховувати і вплив зовнішніх чинників, не залежних від Вас. Адже буде дуже неприємно, якщо, наприклад, в самий невідповідний момент, відключать електрику, що може вивести з ладу ваш ТБ. Тому, якщо є підозри, іноді краще перенести всю цю операцію на інший день.

  Рекламний блок