Резервна копія реєстру Windows

Рекламний блок

Іноді після експериментів з реєстром порушується нормальна працездатність системи і щоб повернути все в колишнє русло нам необхідно відновити реєстр. Зробити це по пам'яті практично неможливо, розділи реєстру, DWORD параметри запам'ятовуються дуже складно. Для того щоб відновити реєстр необхідно мати його резервну копію.

Для того щоб створити резервну копію реєстру, необхідно для початку потрапити в його редактор. Натискаємо «Пуск - Виконати». У вікні пишемо regedit.

Потрапляємо в редактор реєстру. Для того щоб створити повну копію всього реєстру необхідно клацнути по ярлику «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші і вибрати пункт «Експортувати».

Резервная копия реестра

Тут вказуємо ім'я файлу і шлях, куди його потрібно зберегти. Внизу віконця в розділі «Діапазон експорту» ставимо радіо перемикач в положення «Весь реєстр». Натискаємо кнопку «Зберегти».

Как создать резервную копию реестра

На виході у Вас вийде ось такий файл:

Ви також можете створити копію не всього реєстру, а окремої його гілки. Для цього клікніть правою кнопкою по потрібному вам розділ і також виберіть пункт «Експортувати». Далі в розділі «Діапазон експорту» необхідно поставити радіо перемикач в положення «Обрана гілку».

Як відновити реєстру з резервної копії

Для цього необхідно лише клацнути два рази лівою кнопкою миші по reg-файлу, який у вас сформувався в результаті експорту. Вилізе віконце, в якому вас запитають, чи дійсно Ви хочете додати інформацію до реєстру. Вам необхідно натиснути кнопку «Так».

Как восстановить реестр из резервной копии

Після цього інформація в реєстрі успішно оновиться.Рекламний блок