Як завести електронну пошту


Відразу після того, як у людини вдома з'являється Інтернет, йому хочеться відразу скрізь зареєструватися, завантажити всі, подивитися, послухати і т. д. І це, природно, тому що можливості Інтернету дуже великі і у людини, який тільки з цим всім познайомився, починають розбігатися очі.

Електронна пошта – це, мабуть, перше, що потрібно зареєструвати після підключення до Інтернету. З допомогою електронної пошти Ви зможете обмінюватися інформацією з друзями, колегами по роботі. Без електронної пошти ви не зможете зареєструватися на більшості сервісів або завантажити потрібний вам файл з Інтернету.

Як завести електронну пошту. Інформацію у цій статті я даю дуже легку. В принципі цю коротеньку статтю можна було і не писати, проте, як з'ясувалося, не всі знають, як завести електронну пошту. Більш того, багато мене питають, як подивитися свій email і де, якщо я його забув?

Краще всього, при реєстрації якого-небудь поштової скриньки відразу записати дані про реєстрацію в окремий файл і роздрукувати його. Електронну адресу – це не обсяг оперативної пам'яті, його в налаштуваннях системи подивитися не можна. Тому, якщо забули адресу пошти і сервіс, на якому реєструвалися, то можете реєструвати новий ящик. Або є варіант, запитати у людей, яких відсилали листи: з якого адреси ці листи їм приходили.

Є ще один момент. Зазвичай, коли ви підключаєтеся до Інтернету, то провайдер сам реєструє вам електронний ящик, на який будуть приходити листи про стан вашого рахунку, а також новини провайдера. Зазвичай такий електронну скриньку має вигляд Ваш_логін@назву провайдера. Про те, як його налаштувати і точна назва поштової скриньки провайдер зобов'язаний повідомити, а також видати роздруківку з налаштуваннями.

Поштовий ящик, який видає провайдер, не рекомендується використовувати для роботи, він потрібен тільки, щоб отримувати інформацію від цього самого провайдера.

Новачкам рекомендується завести електронну пошту на якомусь безкоштовному сервісі. Такі послуги надають безліч сервісів в Інтернеті. Найпопулярніші з них е то пошукові системи Яндекс і Google, портал Ukr.net, а також Mail.ru.

Реєстрація в цих сервісах дуже проста, досить просто ввести свої дані і придумати пароль. Для того щоб завести собі пошту на Яндексі переходимо на головну сторінку цього пошуковика http://www.yandex.ru/ і зліва шукаємо посилання: завести поштову скриньку, яка знаходиться в розділі «Пошта».:

Как завести электронную почту

Для того щоб завести пошту mail. ru, те ж саме: заходимо на головну сторінку: http://mail.ru/ і шукаємо посилання «Реєстрація поштою».:

Коли пройдете реєстрацію в будь-якому з цих сервісів, то запишіть свій логін і пароль, який ви будете використовувати для входу. Для того щоб увійти в свою поштову скриньку введіть свій логін та пароль в призначені для цього поля в Яндексі або mail.ru.