iPhone 6 plus фото великого яблукау чому переваги моделі

Рекламний блок

У вересні 9-го числа минулого року світ побачив збільшений iPhone 6 зі скромним плюсик в кінці назви. Що ховається за маленьким символом? Про це зараз і поговоримо.

Зміст:


 • Комплектація поставки
 • Зовнішні дані (дизайн, габарити та вагу)
 • «Начинка», швидкодія і автономна робота

 • Характеристики «начинки» практично не відрізняються від звичайної шістки. Як, власне, і зовнішній вигляд (якщо не брати до уваги збільшені габарити).

  айфон 6 плюс фотоайфон 6 плюс фото

  Комплектація поставки


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Отримавши свою скромну з вигляду коробочку з айфон 6 плюс, можна сміливо приступати до вивчення її вмісту.

  айфон 6 плюс фото

  Під кришкою з тисненням пристрою в натуральну величину не ховається нічого дивного.

  Крім самого пристрою, там знаходяться: зарядне, кабель Lighting, навушники (які, до речі, стали звучати голосніше і чистіше), скріпка для лотка SIM-карти і набір «посібник користувача» з традиційними наклейками.

  айфон 6 плюс фото

  Виймаємо телефон і приступаємо до прискіпливого огляду.

  iphone-6-plus-photo (1)

  повернутися до меню ^

  Зовнішні дані (дизайн, габарити та вагу)


  Про зовнішньому вигляді телефону говорити не має сенсу, тому що він абсолютно ідентичний шостого iPhone. Тільки збільшені габарити вплинули на візуальні розміри кнопки «Home» та розділових смуг на корпусі (хоча фактичні залишилися такими самими).

  Покупці можуть вибрати один з трьох кольорів корпусу: Silver, Gold і традиційний Space gray.

  айфон 6 плюс фото

  Габарити

  Діагональ екрану в 5.5" зробила пристрій досить габаритним. 158.1 міліметр висоти роблять його одним з найвищих флагманів. Ширина становить 77.8 мм, при товщині корпусу в 7.1 мм.

  При збільшеній товщині (iPhone 6-6.9 мм) камера, як і раніше випирає. Таке її розташування трохи позначається на зручності експлуатації, але не критично.

  айфон 6 плюс фото

  При таких серйозних розмірах, пристрій насилу поміщається в кишені, хоча якщо помістилося, то сидить зручно, завдяки округленим гранях.

  Володарі дрібних кишень будуть гордо красуватися стирчить з них айфон 6 плюс, ціна на який на даний момент найвища. У милих дам мені виникне проблем, так як телефон затишно влаштуватися в будь-якій сумочці або клатче. А вага в 172 грама не обтяжить господиню.

  айфон 6 плюс фото  Зверніть увагу! Тим, хто використовує чохли доведеться туго. Вони додають по парі міліметрів з кожної сторони. Що позначається не тільки на зручність носіння, але і на переходів.

  айфон 6 плюс фото

  Примітна «гнучкість»

  Історія з погнутими iPhone викликала відчутний соціальний резонанс. Але зараз це радше рефлексія. Для того, щоб погнути нову модель знадобиться зусилля близько 41 кг/см2. Для порівняння, саме таке зусилля знадобиться, щоб поламати чотири олівця.

  айфон 6 плюс фото

  Дисплей

  Екран на 5.5", Retina з роздільною здатністю 1920?1080 пікселів викликає деякі спірні моменти. Він «випадає» зі стандартів лінійки, що призводить до необхідності враховувати ще один дозвіл при розробці додатків.

  Щільність пікселів становить 401 ppi, що складно назвати рекордним показником серед інших флагманів. Але для пристроїв Apple – це суттєвий крок. Оцінити габарити екрану допоможе фото айфон 6 плюс.

  айфон 6 плюс фото

  Спеціальне покриття олеофобним типу запобігає появі відбитків. До того ж, для захисту екрану використовується тонка мінеральне скло. Великі розміри екрана ще не знайшли гідного застосування з точки зору софта, але це лише справа часу.

  айфон 6 плюс фото

  повернутися до меню ^

  «Начинка», швидкодія і автономна робота

  Нутрощі 6 Plus мало відрізняються від простої «шістки». Той же процесор А8 на 64-бітної архітектури та графічний співпроцесор М8. Разом вони відмінно справляються і з досить вимогливими іграшками, і з іншими завданнями.

  Всі рекомендовані в AppStore ігри працюють більш ніж добре.

  айфон 6 плюс фото

  Обсяги пам'яті

  Місткість оперативної пам'яті становить 1 Гб. На перший погляд, це скромний показник. Однак для повсякденного використання більш ніж достатньо. Дають навантаження на ОЗП ігрові процеси обробляє чіп М8, а для простих процесів 1 Гб-більш ніж достатньо.

  Це свідчить про знатної оптимізації пристрою.

  Нові iPhone продаються з обсягом вбудованого сховища в розмірі 16/64/128 Гб. При виборі телефону потрібно враховувати, що близько 5 Гб буде відведено під iOS 8.

  Батарея

  «Плюсова» модель забезпечується акумулятором на 2915 маг. Тобто, час автономної роботи зросла приблизно на 30% у порівнянні зі звичайною. При активному використанні (ігри, інтернет-серфінг) заряду вистачити на день (10-11 годин безперервної роботи).

  У регулярному режимі підзарядження знадобиться через 4-5 днів.

  Фотографії і відео

  айфон 6 плюс фото

  Задня камера iPhone 6 Plus оснащений матрицею на 8 мП. Багато загострюють увагу на тому, що вона випирає. Це не самий важливий її аспект. Крім цього, вона забезпечується оптичним стабілізатором, якого немає в простій версії телефону.

  Поруч з об'єктивом є спалах з двох частин, які створюють ефект TrueLight.  Зверніть увагу! Фронтальна камера забезпечується матрицею на 1.2 МгП і дозволяє знімати відео в якості 720p. Покращена система розпізнавання осіб і можливість зміни фокуса. Фронтальна камера має функцію автоматичного включення HDR.

  З фронтальної камери знімки виходять здатністю до 1280?960. Робота стабілізатора задній камери добре помітна при фотографуванні тремтячими руками. В цілому, це відмінна камера для смартфона.

  айфон 6 плюс фото

  Цікава «фішка» – запис відео з частотою 240 кадрів/секунду. Але це скоріше особливість операційної системи, ніж самої камери пристрою.

  Рекламний блок