Як встановити Аваст безкоштовно — Керівництво та поради по використанню

Рекламний блок

Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як встановити Аваст безкоштовно, а також розглянемо особливості цього антивіруса і, можливо, дамо деякі поради щодо його використання.

У наш час наявність антивіруса на комп'ютері є вже не розкішшю або якоїсь хакерської заморочкою.

Тепер антивірус необхідний практично, як повітря, адже в інтернеті періодично з'являються не тисячі, а десятки тисяч вірусів, які так і намагаються будь-якими способами проникнути у ваш комп'ютер, взяти його під контроль, виманити з користувача гроші, вкрасти дані, заблокувати доступ до якихось важливих файлів і так далі.

Зміст:


 • Установка антивіруса
 • Переваги установки Аваст
 • Чому слід вибирати саме Аваст

 • Уберегти від цього всього може тільки якісний антивірус.

  Как установить аваст бесплатно

  Антивіруси бувають платними і безкоштовними. Але навіть платні іноді дають користувачеві, як пробну версію. Пробний антивирусник нічим не відрізняється від платного, з тією лише різницею, що дають їм покористуватися або на місяць, тобто на 30 днів, або на 1 рік.

  Звичайно, безкоштовна ліцензія на рік більш приваблива для пересічного користувача, тому всі шукають, де можна скачати без смс безкоштовну версію антивіруса. Але виникає питання, який саме антивірус вибрати? Адже їх так багато.

  Ми порадимо звернути увагу на антивірус Avast, який створюється за найсучаснішими технологіями.

  Установка антивіруса


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Насамперед необхідно зайти на офіційний сайт антивіруса. Звичайно, в інтернеті є безліч сайтів, на яких пропонується цей продукт як платне, так і безкоштовне вигляді.  Але якщо у вас до сих пір немає антивірусу, буде безпечніше завантажити файл з установником Avast з офіційного сайту розробників www.avast.ru.

  Це буде:

 • Безпечно
 • Швидко
 • Інформативно (на сайті є інформація для користувачів)
 • Цікаво

 • Официальный сайт Avast


  Офіційний сайт Avast  Рада! Перейшовши на офіційний сайт Аваст російською мовою, відразу тисніть на кнопку «Скачати безкоштовно», яка знаходиться прямо перед очима на синьому тлі. Примітно, що остання версія Аваст сумісна з Windows 10 (про це свідчить напис, яка знаходиться прямо під кнопкою – дивіться скріншот).

  Після того як ви натиснете на кнопку, вас моментально перенесе нижче по сторінці і ви побачите відразу три стовпчика, в яких розповідатиметься про трьох варіантах продукту – базовому, комплексному і максимальному.

  Природно, нас цікавить базовий варіант, тому що він безкоштовний.


  Выбираем вариант скачивания

  Вибираємо варіант скачування


  Натиснувши на кнопку «Скачати безкоштовно», ви потрапите на сайт з установником, який дуже просто пояснить, що потрібно далі робити. В цілому робити нічого і не доведеться, адже завантаження основного файлу почнеться автоматично.

  Але навіть якщо цього не станеться (бути може, у вас браузер, який не підтримує автоматичне завантаження), можна буде натиснути на посилання «Натисніть тут». Головне – читати, що написано.

  Трохи нижче буде написано, що для встановлення безкоштовного антивіруса потрібно виконати три простих кроки. Ось вони:


  Три простых шага для установки

  Три простих кроки для встановлення


  Двічі натиснули на файл, підтвердили установку і пройшли простим інструкціям на екрані. Ніяких проблем з установкою виникнути не може навіть теоретично, бо розробники добре попрацювали над комфортом простих користувачів.

  Правда, є одне але. У вас не повинно бути встановлено іншого антивіруса, інакше вони можуть почати конфліктувати. Буває навіть так, що один антивірус вважає інший антивірус вірусною програмою, заражає комп'ютер.

  Що поробиш – конкуренцію між компаніями ніхто не відміняв.

  повернутися до меню ^

  Переваги установки Аваст


  Скачавши Аваст без реєстрації для Віндовс, ви можете бути впевнені, що захист вашого комп'ютера знаходиться на найвищому рівні.

  Тепер жоден кіберзлочинець, за винятком особливих професіоналів, не зможе зазіхнути на ваш персональний комп'ютер або ноутбук.

  Програма, спеціально розроблена для Віндовс 7 і Віндовс 8, а також підтримуюча Віндовс 10, впорається з будь-якою загрозою, будь то "ддос атака", автоматичне завантаження небезпечної програми через браузер або спроба зламати пароль до архівів або іншим, важливим для вас місцях.


  Высочайший уровень защиты компютера

  Найвищий рівень захисту компютера  Рада! В інтернеті доступні різні версії антивіруса Аваст. Ви можете завантажити Аваст 7 Аваст 8 і так далі. Однак, це вже застарілі версії, які хоч і будуть захищати комп'ютер від більшості вірусів, але вже не на сто відсотків. Тому ми радимо качати тільки актуальну версію. На даний момент — це версія 2016 року, яка пропонує найбільш сучасну та ефективну захист.

  Безкоштовна версія має такі можливості:

 • Захист від шпигунства (захист від шпигунських програм)
 • Основний антивірус (базовий набір кодів, які захищають комп'ютер)
 • Потокове оновлення бази вашого антивіруса ніколи не застаріють, тому як будуть оновлюватися через інтернет із завидною регулярністю)
 • Захист від ПЗ, яке може завдати шкоди комп'ютеру, а також від фішингу
 • Забезпечення безпеки домашньої мережі
 • Захист від злому паролів

 • Достойная защита вашего компьютера

  Гідна захист вашого комп'ютера


  повернутися до меню ^

  Чому слід вибирати саме Аваст

  Минулий рік для Аваст ознаменувався тим, що розробники впровадили дуже потужний і по своїй суті інноваційний сканер налаштувань, який працював з безпекою роутера.

  Це було дуже приємним нововведенням для більшості користувачів – про це свідчать численні відгуки. Новий же Аваст ще й додає менеджер паролів і поліпшений користувальницький інтерфейс, працювати з яким тепер ще зручніше і комфортніше.

  Незважаючи на те, що Аваст по своїй суті є безкоштовним антивірусом (за винятком доповнених платних версій), в лабораторних тестах він мало чим поступається гігантам ринку і показує ефективність, яка може «посунути» з місця кращі комерційні рішення.

  Достоинства этого антивируса

  Які ж переваги цього антивіруса? Отже:

  Рекламний блок