змінити шлях установки програм за замовчуванням?

Рекламний блок

kak-pomenyat-put-ustanovki-programm-po-umolchaniyu-v-windows

Якщо ви давно є користувачем операційної системи Windows і періодично доводиться встановлювати програми або гри на свій комп'ютер, ви напевно могли помітити, що всі вони мають властивість встановлюватися в певну папку. Зрозуміло, система дозволяє вибрати самому кінцеву директорію, але за замовчуванням це, як правило, папка C:\Program Files. Насправді директорію за умовчанням ви можете поміняти на будь-яку іншу. Правда, доведеться попрацювати з реєстром, тому якщо ви переживаєте, що можете зробити щось не так, краще взагалі нічого не міняти. Крім того, є ще радий причин. У деяких випадках відбуваються неполадки запуску окремих програм. Так, деякі користувачі скаржаться, що зникає Windows Media Player і Internet Explorer. А в 64-бітних системах може і зовсім «злетіти» реєстр, що можна усунути хіба що перевстановлення Windows або відновленням системи з диска! Тому без потреби не міняйте директорію за умовчанням, так як це може призвести до неполадок! Відповідальності за це наш сайт не несе.

Змінюємо шлях установки програм

Першим ділом ми повинні запустити редактор реєстру. Зробити це можна ось яким шляхом: натисніть сполучення клавіш WIN R, після чого з'явиться вікно. Після «Відкрити» напишіть слово regedit і натисніть кнопку ОК або клавішу Enter на клавіатурі.

Таким чином ми запустили редактор реєстру. Ось як він виглядає:

Далі необхідно буде відкрити таку адресу: HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Microsoft - Windows - Current Version.

Тепер дивимося в праву частину вікна. Тут є параметр ProgramFilesDir, а також ProgramFilesDir (x86) у разі, якщо ви використовуєте 64-бітну операційну систему. Клікаєте на параметр два рази, після чого прописуєте саме ту директорію, яка вам необхідна. Наприклад, D:\Program Files.

От і все.

Рекламний блок