Браузер Opera Mini

Написав admin. Опубликовано в рубрике Мобільні пристрої

opera miniЗа заявою розробників з Скандинавії Opera Mini – це безпечний і швидкий браузер для мобільних пристроїв.
Опера Mini вшита в програмне забезпечення телефону за замовчуванням або встановлюється на всі поширені платформи, в т. ч. на Android. Нова версія браузера призначена для операційних систем Android 2.3 і вище і доступна для скачування з офіційних ресурсів безкоштовно. На даний момент власниками Міні стали більше 250 мільйонів користувачів інтернету в усьому світі.


У браузері використовується фірмова технологія стиснення у фоновому режимі. Opera Mini не завантажує сторінки безпосередньо, а використовує спеціальні проксі-сервери. До того як інформація піде з цих сервером користувачеві міні, вона стискається. Причому настільки сильно, що з коду сторінки видаляються скрипти, анімовані GIF зображення приводяться до звичайного вигляду і стають статичними, відключається Java Script. Сторінка на проксі-сервері стискається до одного файлу. В силу такої технології Opera Mini не підтримує Flash-анімацію для перегляду Flash необхідно використовувати Opera Mobile разом з Adobe Flash Player.

В цілому, веб-сторінки завантажуються досить швидко, навіть при наявності зображень і графіки. Браузер економить до 90% трафіку, дозволяючи працювати в Інтернеті дешевше. Великі кнопки, Експрес-панель, Вкладки – все це присутнє і дозволяє перемикатися між сторінками, виконуючи одночасно кілька завдань. В наявності менеджер паролів, менеджер завантажень з можливістю паузи. Зручно зберігати сторінки сайтів, а потім переглядати їх при вимкненому інтернеті. Якщо у Вас є облікові записи в різних соціальних мережах, на домашній сторінці всі поточні статуси і оновлення відображаються на одному екрані. Стиснення, відсутність Flash компенсується тим, що Opera Mini - відмінний варіант, коли на мобільному телефоні закінчився трафік і зменшилася швидкість з'єднання, проте потрібно або швидко переглянути.