Як імпортувати (експортувати) на закладки в Mozilla Firefox


В попередній статті, я написала про те, як імпортувати (експортувати) на закладки в Opera. Її Ви можете прочитати за посиланням.

В даній статті ми будемо розбиратися з питанням: як імпортувати або експортувати закладки в Mozilla Firefox. Зачіпатися дана тема може з різних причин. Наприклад, Ви хочете почати працювати в улюбленому браузері не ноутбуці, але при цьому маса корисних посилань збережена в закладках браузера на комп'ютері і т. п. Значить, необхідно зробити так, щоб в закладках на ноутбуці були ті ж посилання, що і на комп'ютері.

Імпорт закладок в Mozilla Firefox

Імпортувати закладки в Mozilla Firefox можна двома способами.

У першому випадку, можна виконати імпорт закладок з іншого браузера. Для цього натискаємо на значок «Закладки» в правому верхньому кутку, і з випадаючого меню вибираємо пункт «Показати всі закладки» або використовуємо комбінацію клавіш Ctrl Alt B.

Как импортировать (экспортировать) закладки в Mozilla Firefox

У вікні, у верхньому меню тиснемо на кнопочку «Імпорт та резервні копії». Далі з випадаючого списку вибираємо пункт «Імпорт даних з іншого браузера».

Відкривається віконце, в якому, за допомогою маркера, потрібно вибрати браузер, з якого буде виконаний імпорт закладок. Тиснемо кнопочку «Далі».

Далі вибираємо файли, які ми хочемо імпортувати, крім закладок, і виділяємо їх галочками. Тиснемо «Далі».

В наступному віконці з'явиться повідомлення, що імпорт завершено успішно. Натискаємо «Готово».

Тепер на Панелі закладок» з'явиться нова папка «Google Chrome», т. к. я імпортувала закладки саме звідти. Натиснувши на неї, відкриється список закладок, які раніше були збережені в Chrome.

Другий спосіб дозволяє виконати імпорт закладок з HTML-файлу. Знову натискаємо на значок «Закладки» і вибираємо з випадаючого меню «Показати всі закладки».

З верхнього меню відкритого вікна вибираємо «Імпорт та резервні копії», і з випадаючого списку натискаємо на пункт «Імпорт закладок з HTML-файлу».

Відкривається віконце, в якому потрібно вибрати файл у форматі html, у якому були збережені закладки з браузера. HTML-файл з закладками може бути збережений: і на комп'ютері, і на флешці, і в хмарному сховищі. Що дуже зручно в тих випадках, коли Ви захочете перенести дані з комп'ютера на ноутбук, з одного комп'ютера на інший. Виділяємо вибраний файл мишкою і натискаємо «Відкрити».

На цьому все – тепер закладки з вибраного файлу відобразяться у списку закладок Firefox.

Експорт закладок в Mozilla Firefox

Експорт закладок в HTML-файл у браузері Firefox, дозволить зберегти Ваші закладки після непередбаченого збою браузера, використовувати закладки на іншому пристрої або відкрити їх в іншому браузері.

Тиснемо на значок «Закладки» і з випадаючого меню вибираємо «Показати всі закладки».

В наступному вікні вибираємо «Імпорт та резервні копії», потім з меню пункт «Експорт закладок в HTML-файл».

Далі вибираємо диск і папку, куди будемо зберігати HTML-файл з закладками, називаємо його і тиснемо «Зберегти».

Тепер можна переконатися, що файл був збережений в потрібній нам папці.

На цьому все – Ви можете скачати цей файл на флешку або в хмарне сховище і відкривати або на іншому комп'ютері, або в іншому браузері.

Сподіваюся, стаття допомогла Вам, і Ви переконалися, що імпортувати і експортувати закладки в Mozilla Firefox досить легко.

Про те, як імпортувати (експортувати) на закладки в Google Chrome Ви можете прочитати за цим посиланням.

Дивимося відео по темі: