Як дізнатися тарифний план на МТС?

Рекламний блок

kak-uznat-svoy-tarifnyiy-plan-na-mts

Уявіть, що ви ось вже декілька років користуєтеся одним і тим же тарифним планом. Ви навіть не пам'ятаєте, як він називається, а тому вирішуєте з'ясувати його назву, наприклад, що б поміняти тарифний план на інший, більш вигідний. Про те, як це зробити у випадку з компанією МТС, ви дізнаєтеся прямо зараз.

Всього існує чотири основних способи. Почну я з найбільш простої з них.

USSD-команда

Взагалі-то, найпростіше знайти упаковку від стартового комплекту, де буде вказана вся інформація, але практика показує, що багато користувачів не зберігають такі речі вдома, а одразу викидають, чого робити все ж небажано. Якщо у вас немає упаковки, не варто зневірятися.

Візьміть в руки телефон, наберіть на ньому *111*59# і натисніть клавішу виклику. Вам прийде СМС-повідомлення, в якому ви побачите назву свого тарифного плану.

В деяких випадках користувачі отримують набір кракозябров в повідомленні. Необхідно змінити мову відображення інформації, для чого потрібно набрати:

 • *111*6*2# (перемикання на мову транслітерації)
 • *111*6*1# (перемикання на російську мову)
 • Використовуємо Інтернет-Помічника

  У компанії МТС існує особистий кабінет користувача, який називається Інтернет-Помічником. В особистому кабінеті ви можете дізнатися дуже багато: починаючи від балансу особового рахунку і закінчуючи своїм тарифним планом.

  Що б увійти в особистий кабінет, в якості логіна необхідно використовувати свій телефонний номер, пароль прийде в СМС-повідомленні.

  Потім заходите в Інтернет-Помічник і знаходите всю необхідну вам інформацію.

  Дзвінок оператору

  Як варіант, ви можете зателефонувати на гарячу лінію МТС, дочекатися відповіді оператора і запитати у нього назву свого тарифного плану. Але цей спосіб не дуже зручний, тому що, по-перше, необхідно буде дочекатися відповіді оператора, що може зайняти деякий час, а по-друге, вам знадобиться надати паспортні дані, без яких оператор не зможе озвучити потрібну вам інформацію.

  Відвідування офісу

  Якщо у вас є зайвий час, ви можете відвідати найближчий офіс компанії МТС, де вам нададуть будь-яку необхідну інформацію. Але тільки після того, як ви покажете свій паспорт.

  *****

  Ну а після того, як ви з'ясуйте назву свого тарифного плану, можете поміняти його (це можна зробити, наприклад, в особистому кабінеті) або ж залишайтеся на колишньому, якщо він вас повністю влаштовує.

  Рекламний блок