додати закладки на експрес-панель в Хромі?

dobavlenie-zakladok-v-google-chrome-ekspress-panel

Сьогодні хотілося б розібрати одне цікаве питання, стосовно браузера Google Chrome. Як ви знаєте, при запуску браузера можна спостерігати експрес-панель, на якій показуються найбільш відвідувані сайти. А чи можна якось додати на цю панель свої закладки?

На жаль, Google чомусь досі не дозволяє використовувати цю панель для додавання сайтів за вибором і показує лише найбільш відвідувані ресурси на ній. З чим це пов'язано, незрозуміло. Тому якщо ви бажаєте додавати на експрес-панель закладок, вам потрібно інсталювати візуальні закладки, про яких я докладно розповідав раніше.

Сама панель виглядає таким чином:

Якщо ви не бажаєте встановлювати візуальні закладки, ви можете додавати закладки на панелі закладок - це теж дуже зручно.

В верхній лівій частині вікна браузера ви бачите наступне:

Для початку нам потрібно зробити так, що б панель закладок показувалася не тільки на головній сторінці Гугл Хром, але і на будь-якій іншій сторінці - для швидкого доступу до закладок. Наведіть стрілку мишки на напис «Додайте на панель закладок...» і клацніть правою кнопку, після чого в меню виберіть пункт «Показувати панель закладок».

Додайте в закладки: відкрийте сайт, натисніть на зірочку в адресному рядку, виберіть розділ «Панель закладок» і натисніть «Готово».

Тепер закладка буде показано на панелі. Точно таким же чином ви можете додати будь-які інші закладки на зазначену панель.