Як дізнатися тариф на Білайні?

kak-uznat-tarifnyiy-plan-na-bilayne

Оператори мобільного зв'язку пропонують величезний вибір тарифних планів. Причому їх кількість часто настільки велике, що користувач не може згадати, яким же з тарифів він користується... Я вже встиг розповісти, як дізнатися свій тарифний план на МТС і Мегафоні, а сьогодні детально зупинюся на Білайні.

USSD-команда

Якщо у вас немає стартового набору, який вам дістався разом з покупкою сім-карти, не біда - він вам і не знадобиться.

Найпростіше дізнатися тарифний план з допомогою USSD-команди. Наберіть на вашому телефоні або смартфоні *110*05# і натисніть клавішу виклику. Буквально за пару секунд на екрані вашого пристрою з'явиться напис, де і буде вказаний тарифний план.

Послуга, само собою, повністю безкоштовна.

Автоінформатор

Якщо з якоїсь причини вам не підходить зазначений вище спосіб, ви можете скористатися автоинформатором. Для цього наберіть 067405 і натисніть кнопку виклику.

Автоінформатор дозволяє дізнатися корисну для користувача інформацію в автоматичному режимі. Конкретно за цим номером ви дізнаєтеся тільки свій тарифний план, про що вам повідомить голос на тому кінці трубки.

Якщо ж ви наберете номер 0674, ви знову потрапите в автоматичне меню, правда, на цей раз ви можете дізнатися не тільки тарифний план, але і багато іншої інформації, включаючи баланс особового рахунку, підключені послуги і т. д.

Особистий кабінет

Як і інші оператори стільникового зв'язку Білайн дозволяє користувачам використовувати особистий кабінет на своєму сайті.

Вам необхідно зайти на офіційний сайт компанії Білайн і натиснути на кнопку «Особистий кабінет». Тут введіть свій логін (номер мобільного телефону) і пароль. Якщо у вас немає пароля, отримаєте його (натисніть на кнопку). Він прийде у вигляді СМС-повідомлення.

В особистому кабінеті ви можете робити все, що завгодно: дивитися і змінювати тарифні плани, підключати послуги, дивитися останні дії за номером і т. д.

Дзвінок в службу підтримки

Дзвонити в службу підтримки з подібними питаннями я не рекомендую, оскільки це може відняти у вас зайвий час, оскільки з'єднання з оператором може зайняти деякий час.

Якщо ви все ж зважилися зателефонувати оператору, тоді наберіть номер 0611. Обов'язково підготуйте паспортні дані, що оператор зміг переконатися у вашій особистості. Без паспорта в наданні послуг вам буде відмовлено.

Відвідування офісу

Само собою, можна відвідати офіс компанії Білайн. Благо, офісів у компанії достатньо по всій Росії. Обов'язково візьміть з собою паспорт, без нього менеджер не має права давати будь-яку інформацію за вказаним номером.