Як відключити «Живий баланс» на Мегафоні?

Рекламний блок

kak-otklyuchit-uslugu-zhivoy-balans-na-megafone

В Мегафоні існує одна дуже цікава послуга під назвою «Живий баланс». Суть її полягає в тому, що сума грошових коштів, що знаходиться на особовому рахунку абонента, постійно показується на екрані його стільникового телефону. Як тільки абонент здійснює будь-яка дія, за яку справляється плата, баланс моментально оновлюється. Дуже зручно, не потрібно періодично набирати USSD-команди.

Але, як часто буває, послуга ця платна. Вірніше, спочатку вона надається абоненту безкоштовно на деякий час (у даному випадку - два тижні), після чого за неї починають стягувати кошти. Абонентська плата невелика - всього 30 рублів на місяць, але для когось і це немалі гроші, тому часто абоненти не проти відключитися від послуги. Крім того, деяким постійно маячить перед очима баланс дуже заважає.

Для того, що б відключити «Живий баланс», можна скористатися одразу кількома способами вирішення цього питання.

  • По-перше, ви можете скористатися USSD-командами на телефоні. Для цього наберіть *134*0# (раніше була команда *134*2#і натисніть кнопку виклику. Через кілька секунд послуга буде відключена. Команда *134*1# використовується для її підключення назад.
  • По-друге, можна зателефонувати в абонентську службу компанії Мегафон за номером 0500. Служба працює цілодобово. З мінусів можна відзначити хіба що час очікування відповіді оператора - воно може сильно затягнутися. Крім того, для здійснення будь-якої операції оператор обов'язково зажадає вказати ім'я та прізвище абонента, а також його паспортні дані.
  • По-третє, це можна зробити за допомогою фірмової системи самообслуговування " Сервіс-Гід, що знаходиться на офіційному сайті Мегафона. Крім того, Сервіс-Гід дозволяє управляти практично всім з вашим тарифним планом, у тому числі послугами.
  • Рекламний блок