Як завантажити додаток з Google Play

Рекламний блок

Деякі програми в Google Play мають прив'язку до регіону при установці, встановити їх з іншого регіону неможливо. Такі додатки можна завантажити з Google Play і встановити apk файлу.

Платні додатки, наприклад, ігри, можуть так само не встановиться, але в цьому випадку можна скачати ігри на андроїд на сторонньому сайті. Безкоштовні ігри і програми без проблем встановляться, якщо їх завантажити з Google Play.

Існує безліч програм, що дозволяють завантажити програми з Google Play, але більшість з них просить ввести дані облікового запису google, що негативно позначається на безпеці. Ми ж розглянемо онлайн-сервіс, що дозволяє завантажувати apk з Google Play без установки програм і вказівки даних облікового запису google.

 • Відкриваємо сторінку програми в Google Play, для прикладу я буду використовувати мобільний додаток Вконтакте, і копіюємо адресу сторінки.
 • Переходимо на сторінку онлайн-сервісу для скачування додатків з Google Play, вставляємо скопійоване посилання в поле для введення і натискаємо «Generate Download Link».
 • Отримуємо інформацію про програму і натискаємо «Click here to download» щоб скачати додаток apk з Google Play.
 • Скачаний apk файл програми закачуємо на мобільний пристрій і встановлюємо його, тільки необхідно дозволити встановлення програм зі сторонніх джерел.
 • За допомогою цієї онлайн-сервісу можна без вірусів скачувати програми, але сайт містить дуже багато сумнівної реклами, будьте пильні.


  Але пам'ятайте, установка додатків сторонніх джерел – це діра в безпеці вашого мобільного пристрою. Ознайомтеся із статтею, в якій я розповідаю як убезпечити своє мобільно пристрій.


  Так само варто згадати ще деякі способи отримання apk файлу додатка:

 • Розширення APK Downloader для Google Chrome. Встановити це розширення ви зможете з Google Play. Після встановлення розширення, на сторінках додатків з'явиться кнопка скачать.
 • Безкоштовна програма Racoon так само дозволяє зберігати apk файл програми з Google Play, але вимагає введення облікового запису та пароля Google.
 • Рекламний блок