Як зробити відступ у Ворді

Рекламний блок

Після того, як Ви набрали в Ворді весь необхідний текст, або Вам дали вже набраний документ, можна переходити до редагування і форматування готового тексту в Word. І одним з пунктів, які Вам належить зробити – це налаштувати відступи для рядків у документі.

У цій статті ми розберемося, як зробити відступ абзацу, відступ тільки для першого рядка і виступи для тексту абзацу.

Почнемо з першого питання. Зробити відступ абзацу в Ворді від встановлених меж полів можна з правого і з лівого боку. Встановити відступи можна, використовуючи спеціальні маркери на верхній лінійці документа. Якщо у Вас вона не відображається, перейдіть на вкладку «Вид» і в групі «Показати», поставте галочку в полі «Лінійка».

Как сделать отступ в Ворде

З правої сторони знаходиться всього один маркер. Щоб встановити правий відступ абзацу, клацніть по ньому лівою кнопкою миші і перетягніть маркер на потрібну відстань на лінійці. Ціна поділки лінійки дорівнює 0.25 див.

Якщо Ви не виділяли ніякий текст, то відступ буде зроблено для того абзацу, в якому встановлений курсор. Якщо потрібно зробити однаковий відступ для всього тексту виберіть його, натиснувши комбінацію «Ctrl A», і перетягніть маркер. Щоб зробити відступ для різних абзаців у тексті, виділіть їх і перетягніть маркер.

З лівого боку на лінійці є три маркера. Для того щоб зробити відступ зліва в Ворді для всього тексту в абзаці, клікніть лівою кнопкою миші по нижньому маркер, він має вигляд прямокутника, і перетягнути його на потрібну відстань на лінійці.

При цьому виділіть весь текст або окремі абзаци.

Якщо Вам потрібно зробити відступ для першого рядка, її ще називають червона рядок у Ворді, то на лінійці з правого боку, перетягніть верхній маркер на потрібну відстань. Враховуючи, що ціна поділки 0.25 см, у прикладі ми зробили відступ дорівнює 1.25 див.

Прочитати детальну статтю про абзацний відступ у Ворді, Ви зможете, перейшовши за посиланням.

З допомогою останнього маркера, можна зробити виступ для тексту в абзаці. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші і встановіть його на потрібну відстань на лінійці. При цьому весь текст в абзаці, за винятком першого рядка, зрушиться на вказане значення.

Всі розглянуті відступи в Ворді можна зробити і іншим способом. Для цього на вкладці «Головна» в групі «Абзац» натисніть на маленьку чорну стрілку в правому нижньому куті.

Відкриється діалогове вікно «Абзац». У відповідних полях в ньому можна задати точні значення для відступів. При цьому внизу, в області «Зразок», можна подивитися, як змінюється Ваш текст.

Встановити відступ абзацу можна, вказавши значення в полях «Ліворуч», «Праворуч», абзацний відступ встановлюється в полі «перший рядок» – «Відступ», там же встановлюється і «Виступ» для тексту в абзаці. Коли виберіть потрібні значення, натисніть «ОК».

Якщо Вас цікавить, як зробити або прибрати інтервали між абзацами в Ворді, прочитайте статтю, перейшовши за посиланням.

Думаю, тепер у Вас точно вийде зробити відступи і виступи у тексті абзацу або тільки для першого рядка в Ворді.Рекламний блок