Де краще завантажити Total Commander для Windows 7 — ТОП-4 сайтів


Сьогодні Total Commander є дуже популярною програмою серед професійних користувачів Windows, тому було б корисно розглянути, де краще завантажити Total Commander для Windows 7 і як це зробити.

Зміст:


 • №1. Сервіс Alpinefile.ru
 • №2. Сервіс Softportal.com
 • №3. Сервіс Ghisler.com
 • №4. Сервіс Download-software.ru
 • Процес установки програми

 • Будемо розглядати, які сайти пропонують цю програму, а також процес завантаження та установки поетапно.

  Где лучше скачать Total Commander для Windows 7

  №1. Сервіс Alpinefile.ru


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Цей сайт на даний момент перший в google.ru за запитом «Total Commander для Windows 7 скачать» і подібним йому. На сайті є докладний опис додатка і його скріншот. Зручно, що є користувальницький рейтинг – кожен може оцінити програму.

  В списку під посиланням на скачування є інші подібні софти, популярні серед інших користувачів. На alpinefile.ru можна завантажити безкоштовну версію Total Commander, причому версії на 64 bit і 32 bit. Ось так виглядає сама сторінка програми на сайті alpinefile.ru.


  Внешний вид страницы Total Commander на alpinefile.ru


  Зовнішній вигляд сторінки Total Commander alpinefile.ru


  А ось так виглядають посилання для скачування.


  Кнопки скачивания программы

  Кнопки скачування програми


  Відповідно, щоб завантажити версію x64, потрібно в полі, виділеному на зображенні червоною рамкою, натиснути на кнопку праворуч. Після натискання на неї не потрібно вводити якісь коди або переходити на файлообмінники – відразу почнеться скачування.

  А щоб встановити, потрібно просто двічі клікнути на скачаний файл. У браузері Opera зробити це можна натиснувши на піктограму завантажень (обведена зеленим кольором на фото нижче), виберіть потрібний файл (виділено червоним).


  Нажатие на загруженный файл в браузере Opera

  Натискання на завантажений файл у браузері Opera  Посилання на скачування: http://alpinefile.ru/total-commander.html
  повернутися до меню ^

  №2. Сервіс Softportal.com


  Цей сайт давно відомий тим, що тут можна завантажити практично будь-який потрібний користувачу софт – вибір дійсно величезний. Теж є докладний опис і деякі рекомендації з використання.

  Недолік в тому, що на softportal.com можна безкоштовно завантажити Total Commander, але ліцензія тут умовно-безкоштовна, тобто користуватися сервісом можна буде тільки 30 днів. Після цього доведеться купувати ліцензію.

  Зручно, що на softportal.com відразу можна знайти русифікатор Total Commander (знадобиться тільки якщо скачувати не ukr-версію) і версії для Android і Windows Mobile. Все це можна бачити в полі, обведенном червоним кольором на зображенні.

  Щоб завантажити додаток, потрібно просто натиснути на кнопку «Скачати», обведений синім кольором.


  Страница Total Commander на сайте softportal.com

  Сторінка Total Commander на сайті softportal.com


  Правда, після цього потрібно буде вибрати варіант – скачувати з сайту розробника або з серверів softportal.com. Але після цього установка така ж, як описано вище.


  Страница скачивания программы на softportal.com

  Сторінка завантаження програми на softportal.com  Посилання на скачування: http://www.softportal.com/software-33-total-commander.html
  повернутися до меню ^

  №3. Сервіс Ghisler.com

  Ghisler.com перший на сторінці пошуку Яндекса за запитом «завантажити Total Commander». Дуже простий сайт, де немає нічого зайвого. При переході користувач бачить три варіанти скачування:

 • 32 bit (підкреслять зеленим кольором);
 • 64 bit (підкреслять синім кольором);
 • 32 bit 64 bit комбінована версія (підкреслено червоним).

 • Страница скачивания Total Commender на сайте ghisler.com

  Сторінка скачування Total Commender на сайті ghisler.com  Посилання на скачування: http://www.ghisler.com/852a.php
  повернутися до меню ^

  №4. Сервіс Download-software.ru

  Ще один дуже популярний в рунеті сайт, який знаходиться на перших позиціях пошуку Яндекса. Тут вже є докладний опис з усіма перевагами і функціонал сервісу.

  Щоб скачати, потрібно просто натиснути на одну з написів «Total Commander завантажити», обведених на малюнку червоним кольором. Тут же є українізатор для програми (обведений зеленою рамкою).


  Страница Total Commender на сайте download-software.ru

  Сторінка Total Commender на сайті download-software.ru


  Тут фактично ті ж файли, що і на softportal.com, тому установка не буде нічим відрізнятися.  Посилання на скачування: http://download-software.ru/total-commander.html

  Рада! Є ще чимало сайтів, де можна скачати Total Commander. Це moiprogrammy.net, hotdownloads.ru, softobase.com, ex.ua та інші. Установка скрізь однакова.

  Ще пропонуємо прочитати статті:

 • ТОП-10 безкоштовних програм для Windows 10
 • Де краще завантажити TeamViewer безкоштовно російською: Поради
 • повернутися до меню ^

  Процес установки програми

  Після дії, описаного вище, почнеться установка. Подальша установка Total Commander rus буде відбуватися наступним чином: