Guard mail.ru що це і як видалити


Якщо ви часто завантажуєте з Інтернету, особливо це стосується різного роду безкоштовних програм, то, напевно, вже стикалися з такою штукою як Guard mail.ru. Це свого роду firewall, який без нашої на те згоди, хоча і безкоштовно нав'язує нам mail.ru. Це досить потужна програма, яка фактично контролює нашу роботу в локальній мережі, а також в мережі Інтернет. Воно з одного боку і добре, адже Guard в перекладі з англійської означає «варта». Тобто програма то, фактично, турбується про безпеку вашого комп'ютера, але сильно наполегливо вона це робить. Я один раз випадково встановив Guard mail.ru якщо сказати точніше, то це навіть не я встановив, а мені його наполегливо впихнули з якою-небудь програмою і почалося: Guard mail.ru пустив коріння скрізь і в браузери і реєстр і почав постійно мені розповідати, що я роблю не так, що заблоковано і які налаштування помінялися. Я взагалі-то сам по собі такий чоловік, який не любить, коли йому щось насильно нав'язують, та ще і те що не потрібно. Мене цілком влаштовує стандартний брандмауер Windows. Природно я знайшов вихід з положення і швидко видалив настирливий софт, але хочу сказати, що не все там так просто, тому ділюся з вами досвідом щодо того, як видалити Guard mail.ru.

Перше, що потрібно зробити – це відключити службу. Натискаємо кнопку «Пуск», пишемо в рядку пошуку «служби», вибираємо відповідний результат, потрапляємо в список служб і шукаємо потрібну нам, тобто Guard mail.ru. Клікаємо по ній правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Властивості».

Guard mail.ru что это и как удалить

Перед нами відкривається віконце. У вкладці «Загальні» вибираємо тип запуску «Вимкнено» і тиснемо на кнопку «Зупинити». Після «Застосувати» і «ОК».

Зі службою розібралися, тепер настав час процесу. Як відомо список процесів люб'язно надає нам диспетчер задач, для того щоб у нього потрапити натискаємо комбінацію клавіш Alt Ctrl Del. Переходимо у вкладку «Процеси» і натискаємо правою кнопкою по Guard mail.ru. Завершуємо, вибравши з випавшого меню виберіть пункт «Завершити процес».

Після цього заходимо в «програми та компоненти» через «Пуск – Панель управління» (якщо у вас Windows XP, то цей пункт в панелі керування називається «Установка і видалення програм») і видаляємо Guard mail.ru можна ще і Супутник mail.ru

Далі через «Пуск - Пошук» шукаємо все, що пов'язано з mail.ru, вбивши відповідний запит, і видаляємо знайдені папки.

Але і це ще не все, нам потрібно перевірити реєстр. Для цього заходимо в редактор реєстру (щоб туди потрапити необхідно в меню кнопки «Пуск» в рядку пошуку написати regedit і клікнути по відповідному результату).

Далі вже у вікні редактора реєстру тиснемо «Правка - Знайти» і вбиваємо в пошук «guard» або «mail.ru» можна закінчити спочатку з одним запитом, а потім перейти до іншого. Необхідно повидаляти всі розділи, пов'язані з цими запитами. Розділів таких кілька, тому після пошуку і видалення першого необхідно натиснути F3, щоб перейти до наступного.

Ось тепер вже точно все, ми розібралися, як видалити Guard mail.ru і що це взагалі таке.