Як скинути пароль windows 7 без використання програм?Сьогодні розповім як скинути пароль windows не використовую сторонніх програм. Насправді все дуже просто, для того щоб скинути пароль змінити його), вам знадобитися тільки інсталяційний диск або завантажувальна флешка з Windows.

Сам процес скидання пароля пропоную прочитати виключно для ознайомлення і ні в якому разі не використовувати для заволодіння інформацією, яка вам не належить.

Описаний мною метод не є якимось секретом, це скоріше "діра" в операційній системі, яку, думаю, неодмінно прикриють. Але поки не прикрили, користуємося!І так, для початку давайте я поясню що ми будемо робити. В операційній системі Windows є така чудова функція як "Залипання клавіш". Викликається вона якщо 5 разів натиснути клавішу Shift. Спробуйте...

Залипание клавишПісля п'ятикратного натискання на клавішу Shift запускається функція "Залипання клавіш". Сама функція нас не цікавить. Нас цікавить можливість виклику програми п'ятикратним натисненням клавіші Shift.

Так от, до чого я хилю. Потрібно зробити так, щоб при п'ятикратному натисканні клавіші Shift запускалася командний рядок замість функції "залипання клавіш". А як це зробити читаємо далі...

Як я вже писав в самому початку, нам знадобиться диск з Windows або завантажувальна флешка. Вставляємо, завантажується і вибираємо "Відновлення системи"

Kak sbrosit parol Windows 1Чекаємо пошуку встановленої Windows, перевіряємо на якому диску вона встановлена (в моєму випадку це диск D), виділяємо і тиснемо "Далі"

Kak sbrosit parol Windows 2У параметрах відновлення виберіть пункт "Командний рядок"

Kak sbrosit parol Windows 3Відкриється командний рядок. Відмінно!

Kak sbrosit parol Windows 4У командному рядку введіть таку команду:
copy D:\Windows\System32\sethc.exe D:\

і натисніть Enter. Якщо все правильно ввели повинні побачити наступне

Kak sbrosit parol Windows 4Таким чином ми зберегли файл sethc.exe який запускається при п'ятикратному натисканні клавіші Shift, на диску D:\. Тепер потрібно файл запуску командного рядка підмінити на файл запуску відновлення системи. Для цього введіть наступну інформацію:


copy D:\Windows\System32\cmd.exe D:\Windows\System32\sethc.exe

після чого натисніть клавішу Enter і переконайтеся в тому, що команда успішно відпрацювала

Kak sbrosit parol Windows 5Дуже добре, закривайте вікно командного рядка і тисніть кнопку "Перезавантаження"

Kak sbrosit parol Windows 6Коли завантажиться Windows і ви побачите екран привітання з пропозицією ввести пароль користувача, натисніть п'ять разів клавішу Shift. Відкриється вікно командного рядка

Kak sbrosit parol Windows 7Причому відкрито воно з максимальними правами! Тепер залишилося змінити пароль. Користувача у мене звуть User, тому команда зміни пароля буде наступною


net user User 12345

де User - ім'я користувача, а 12345 - новий пароль.

Тиснемо Enter і дивимося на результат виконання запиту

Kak sbrosit parol Windows 8Тепер закриваємо командний рядок і вводимо новий пароль

ВУАЛЯ!

Kak sbrosit parol Windows 9