Як збільшити файл підкачки Windows 7

Рекламний блок

Файл підкачки, який також називають своп-файлом, це віртуальна пам'ять комп'ютера. У деяких випадках його використання необхідно. Наприклад, Ви встановлюєте на комп'ютер гру, яка вимагає 4 гігабайти оперативної пам'яті, а у Вас встановлено ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті на 2 гігабайти. Саме тоді, коли закінчується оперативна пам'ять, операційна система звертається до віртуальної, тобто файлу підкачки.

Досвідчені користувачі, рекомендують відключити файл підкачки на комп'ютері, а замість цього встановити додаткове ОЗП. Це обумовлено тим, що зчитування віртуальної пам'яті відбувається не так швидко, як зчитування оперативної, в результаті, комп'ютер буде працювати трохи повільніше.

Якщо Ви не хочете йти в магазин, а вдома ОЗП немає, то можна збільшити оперативну пам'ять за допомогою флешки. Перейдіть за посиланням і прочитати докладний опис, як це зробити.

Якщо раніше Ви ніколи не задавали параметри файлу підкачки, то за замовчуванням операційна система зберігає його на диску, де у Вас встановлена ОС, і сама визначає його оптимальний обсяг.

Для збільшення швидкодії роботи комп'ютера, краще помістити своп-файл не на тому розділі жорсткого диска, де у Вас встановлена операційна система, а на будь-якому іншому.

Розмір файлу підкачки рекомендується вибирати виходячи з параметрів встановленої оперативної пам'яті – мінімальний розмір ставимо рівний ОП, а максимальний повинен перевищувати ВП в два рази. Якщо у Вас стоїть ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті на 4 Гб: мінімальний розмір ставимо 4 Гб, максимальний – 8 Гб.

Якщо перед завершенням роботи на комп'ютері Ви захочете видалити файл підкачки Windows 7 – перейдіть за посиланням та перегляньте детальну статтю про це.

Тепер давайте розбиратися з питанням – як збільшити розмір файлу підкачки в Windows 7.

Спочатку необхідно з'ясувати, де знаходиться файл підкачки на комп'ютері. Для цього заходимо «Пуск» – «Панель управління».

Как увеличить файл подкачки Windows 7

У наступному вікні відкриваємо розділ «Система».

Далі з лівої сторони переходимо по ссилочку «Додаткові параметри системи».

Тут на вкладці «Додатково» в розділі «Швидкодія» натисніть на кнопку «Параметри».

У вікні параметрів переходимо на вкладку «Додатково» і в розділі «Віртуальна пам'ять» клікаємо на кнопку «Змінити».

У мене файл підкачки знаходиться на диску С:. Щоб перенести його на диск D:, наголошую маркером «Без файлу підкачки» і натискаю «Задати». З'явиться інформаційне віконце, в ньому натисніть «Так».

Далі клікаю мишкою по диску D:, наголошую маркером пункт «Вказати розмір» і ставлю вихідний і максимальний розмір файлу підкачки. ОЗП у мене встановлено на 2 гігабайти, відповідно, вихідний розмір 2 Гб, максимальний 4 Гб. Якщо Ви хочете, то вкажіть максимальне значення більше, але врахуйте, що на це ж значення зменшується і доступний обсяг пам'яті на відповідному розділі жорсткого диска. Натискаємо «Встановити». Якщо всі параметри встановлені, натисніть «ОК».

З'явиться інформаційне вікно, в якому тиснемо «ОК», і щоб зміни вступили в силу – перезавантажуємо комп'ютер.

На цьому все. Ми розібралися не тільки, як збільшити файл підкачки Windows 7, але і з'ясували, де він знаходиться, і який оптимальний розмір для нього краще вибрати.

Дивіться відео по темі:

Рекламний блок