Як обрізати фотографію в фотошопі

Рекламний блок

Дуже часто виникає необхідність обрізати якусь фотографію або картинку, щоб залишилася якась її частина, а все зайве забралося. Наприклад, людина сфотографований в повний зріст, а нам треба тільки його обличчя. Зробити це можна, фактично, у будь-якому графічному редакторі. Дуже просто це зробити в Photoshop.

Відкрийте потрібну вам зображення у фотошопі. Для того щоб це зробити, просто мишкою перетягніть файл зображення на робочу область програми.

Далі на панелі інструментів знайдіть інструмент «Рамка» і натисніть на нього:

Как обрезать фотографию в фотошопе

За допомогою даного інструменту обведіть ділянку зображення, який необхідно залишити. Все інше у вас повинно подсветиться темним кольором. При бажанні можна підкоригувати ту область, яку ви виділили перетягуванням вказівника мишки за квадратики по кутах і в середині.

Далі клікніть правою кнопкою миші по виділеній області і натисніть на пункт «Кадрувати». В деяких версіях фотошопу цей пункт може бути позначений як «Рамка».

В результаті у нас вийшло те, що ми й хотіли, виділений фрагмент залишився, а інша частина фотографії зникла.

Якщо вам необхідно зменшити розмір картинки і максимально стисло зберегти дане зображення без втрати якості, почитайте статтю «Як зменшити розмір зображення у фотошопі».

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок