Як створити користувача в Windows 7


З установкою операційної системи Windows 7 в нас автоматично створюється обліковий запис з правами адміністратора. І, якщо ви один (одна) працюєте за комп'ютером, то особливо заглиблюватися в облікові записи користувачів може вам і не до чого. Однак бувають випадки, коли за одним комп'ютером працюють кілька осіб по черзі і в кожного з них є свій логін та пароль в системі, кожен завантажує Windows під своїм ім'ям і має в системі свої певні права.

Давайте розберемося, як створити нового користувача в Windows 7.

1. Натискаємо «Пуск – Панель управління». Встановлюємо навпроти «Перегляд» пункт «Дрібні значки». І шукаємо, де у нас пункт «Облікові записи користувачів». Клікаємо по ньому.

Как создать пользователя в Windows 7

В наступному вікні вибираємо пункт «Управління іншого облікового запису».

Далі натискаємо «Створення облікового запису».

В наступному віконці пишемо ім'я для нашої майбутньої облікового запису, а також встановлюємо для неї звичайний доступ або даємо можливість володіти правами адміністратора. І натискаємо на кнопку «Створити обліковий запис»

З'являється знову створений обліковий запис, можемо на неї натиснути.

З'являється віконце, в якому ми тепер можемо керувати нашим новим користувачем. Тут ми можемо змінити ім'я облікового запису, створити для неї пароль, змінити малюнок. Також ми можемо за допомогою пункту «Зміни типу облікового запису» поміняти права: зі звичайного користувача зробити адміністратора і навпаки адміністратора перетворити в простого смертного))).

В цьому вікні можна також видалити цього користувача.

Як все це робиться можна подивитися також у відеоформаті: