Як відкрити загальний доступ до папки в Windows XP

Рекламний блок

У цій статті я покажу як просто розшарити папку в локальній мережі. Розшарити – це значить відкрити загальний доступ до файлів цієї папки. Для чого це потрібно. А потрібно це для того, щоб користувачі локальної мережі не бігали з флешками або болванками один до одного, а спокійно обмінювалися інформацією, сидячи на своєму робочому місці, адже локальна мережа для того і існує.

І так для того, щоб відкрити загальний доступ до папки знаходимо цю саму папку і клікаєм по ній правою кнопкою миші і вибрати пункт «Загальний доступ і безпека» або «Властивості».

Далі переходимо у вкладку «Доступ».
Зверніть увагу на розділ «Мережевий загальний доступ і безпека». Ставимо галочку навпроти пункту «Відкрити спільний доступ до цієї папки». У полі «Ім'я загального ресурсу» необхідно ввести назву папки.
Якщо хочете, щоб всі користувачі локальної мережі змогли змінювати вміст папки, тобто копіювати, видаляти, переміщати файли і т. д., то встановіть прапорець навпроти пункту «дозволити зміну файлів по мережі».

Открыть общий доступ к папке

Після виконання всіх цих операцій натисніть кнопку «ОК». У вас під папкою повинна з'явиться долонька, якщо все зробили правильно.
До речі, за замовчуванням у Windows XP вже є спочатку расшаренные папки. Одна з таких знаходиться за адресою: C:-Documents and Settings All Users-Документи, в ній розташовані загальні папки «Відео», «Музика», «Зображення». Однак вона використовується рідко, зазвичай створюється інша папка обміну між користувачами локальної мережі способом, описаним вище.

Можливо, вас зацікавила дана тема і ви хочете навчитися створювати локальні мережі або більш докладно знати про них, в такому випадку рекомендую вам прочитати статті, як підключити комп'ютер до ноутбука або як створити локальну мережу між двома комп'ютерами.Рекламний блок