Як вибрати хороший планшет

Рекламний блок

Останнім часом величезну популярність серед користувачів набирають планшети. Це дуже зручна річ: екран більше ніж у телефону, можна грати в ігри, дивитися фільми, створювати і редагувати документи, читати книги.

На сьогоднішній день на ринку представлений величезний вибір планшетів. Вони відрізняються розміром, вагою, кольором, ціною, операційною системою і т. д. І щоб не загубитися в такому розмаїтті, необхідно визначитися, для чого Вам потрібен планшет і як Ви плануєте його використовувати.

Розглядаємо планшети за категоріями

«Недорогий» або «Бюджетний» – такий планшет підходить для виконання елементарних речей, і, найчастіше, це китайські планшети. На ньому Ви зможете пограти в елементарні ігри, полазити в Інтернет, почитати книгу. Перед купівлею такого девайса краще почитати відгуки про вибраної моделі в Інтернеті.

«Робочий» або «Навчальний». Планшет з даної категорії відмінно підійде для роботи з документами та книгами. На ньому можна вільно спілкуватися по відеозв'язку і активно використовувати Інтернет. Це планшети середньої цінової категорії. Вони відмінно підійдуть для офісних працівників і учнів.

«Висока продуктивність». Ці планшети підійдуть для виконання завдань будь-якої складності. Вони володіють відмінними технічними характеристиками: великий екран, потужний процесор, велика ємність батареї. На ньому Ви зможете виконувати декілька завдань одночасно, наприклад, читати книгу і спілкуватися в соцмережі. При цьому можна не боятися, що планшет заглючить і зависне. Але вартість таких пристроїв теж не маленька.

«Іміджеві». Це планшети таких відомих виробників як Apple або ASUS. Їх зазвичай купують великі компанії співробітникам для підтримки іміджу, люди, які просто хочуть виділитися серед інших – студенти, або підтримати свій статус у суспільстві – директора.

Як правильно вибрати планшет

Для відповіді на це питання, розглянемо кілька важливих характеристик, на які, власне, й необхідно звертати увагу, при виборі планшета.

Екран. На цю частину планшета ми дивимося кожен день, тому і вибрати його необхідно правильно. Екран у планшетів буває від 5 до 10 дюймів. Але, не обов'язково, чим більше екран, тим він краще. Потрібно звертати увагу на його розширення – чим воно більше, тим краще. Наприклад, в iPad Air 2: екран – 9.7 дюймів, розширення – 2048х1536, а в Lenovo TAB 2: екран – 10.1 дюйм, розширення 1280х720. Чим більше буде розширення, тим чіткіше буде картинка, і тим плавніше будуть переходи між пікселями. А розмір планшети вибирайте за своїм бажанням: маленький – легше носити з собою, середній – зручний у використанні, поміщається комфортно в руці, великий – цілком може замінити ноутбук.

как выбрать планшет

как выбрать хороший планшет

Процесор. Від нього залежить продуктивність Вашого планшета. Найчастіше зустрічаються планшети з двоядерним процесором. Але якщо Ви плануєте грати і дивитися фільми у форматі Full HD, краще вибрати планшет з чотирьохядерним процесором.

Пам'ять. Якщо ви плануєте переглядати файли і читати книги, досить буде, щоб об'єм оперативної пам'яті був 512 Мб або 1 Гб. Якщо хочете грати і дивитися фільми, краще вибирати планшет з оперативкою побільше. Вбудована пам'ять варіюється від 8 Гб до 750 Гб. Вона використовується для установки програм, зберігання фільмів, фотографій і музики. Якщо в планшеті не передбачена можливість використання карт пам'яті – зверніть на цей параметр особливу увагу.

Операційна система. Зараз використовується три операційні системи для планшетів. Найбільш відома – Android, платформа Google, займає приблизно 70% ринку мобільних пристроїв. Друга по використанню – iOS, встановлена на пристроях компанії Apple сервіс remont-apples.ru. На даний момент це найбільш захищена операційна система, тому Ви можете не боятися, що шкідлива програма встановиться на Ваш пристрій разом з новим додатком, а якщо так, то і в ремонт його носити потрібно буде рідше, а може за весь час використання планшета ремонт і зовсім не потрібно. Однак для обох ОС Ви можете скачувати безліч різних додатків в інтернет-магазині. Ще одна ОС – Windows. Вона відносно нова і набирає популярність, відповідно і додатків для неї не дуже багато.

Батарея. Для того щоб Ваш планшет працював без заряду тривалий час, при покупці необхідно звертати увагу на ємність акумулятора. Чим вона більше, тим краще. Для планшетного пк з екраном 7" краще вибрати батарею від 3200 маг, з екраном 10" – від 7500 маг. Але якщо Ви ставите яскравість екрану на максимум і активно користуєтеся планшетом: фільми, ігри, інтернет, щоденної зарядки не уникнути.

Сподіваюся, тепер Ви з упевненістю відповісти для себе на питання: як вибрати хороший планшет, і Ваш коло варіантів значно звузиться. Вдалого вибору! Щоб Ви залишилися задоволені покупкою і набутий дэвайс радував Вас довгий час!Рекламний блок