видалити папку Windows old в Windows 10

Рекламний блок

Якщо прогулятися по своєму системному диску з встановленою операційною системою Windows 10, то можна виявити, що вона займає набагато більше місця, ніж належить. А якщо придивитися ще уважніше, то можна помітити папку Windows old, обсяг якої обчислюється гігабайтами. Що ж це за така папка і як видалити її зі свого комп'ютера.

Папка Windows old може з'явитися в операційній системі Windows 10 тільки після поновлення з попередньої версії. Наприклад, у вас стояла сімка, ви вирішили оновити версію операційної системи до десятки. При цьому всі файли старої операційної системи помістилися в папку Windows old. Я сумніваюся, що комусь щось знадобиться в цій папці, тому її е завадило б видалити. Як це зробити?

Видаляємо папку Windows old через «Очищення диска». Для цього заходимо в провідник, знаходимо розділ нашого системного диска і клацаємо по ньому правою кнопкою миші. З випавшого меню вибираємо пункт «Властивості»

У вікні на вкладці «Загальні» нам показують інформацію про стан нашого розділу, натискаємо на кнопку «Очищення диска»:

У нас відкривається наступне вікно, в якому ми натискаємо на кнопочку «Очистити системні файли»:

Відкривається наступне вікно, в якому ми ставимо пташки біля пунктів «Попередні установки Windows», а також «Тимчасові файли інсталяції Windows» і тиснемо «ОК»:

Всі ми видалили папку Windows old і звільнили досить багато місця на системному диску. Однак давайте розберемо ще один спосіб. Як це можна зробити, якщо з першим щось не вийшло.

Видаляємо папку Windows old за допомогою командного рядка

Натискаємо правою кнопкою миші по кнопці «Пуск» і з випавшого меню вибираємо пункт «Командний рядок (адміністратор)»

У віконці прописуємо команду: rd /s /q c:\windows.old і тиснемо на кнопку «Enter».

Все, папка повинна була піти. Для тих, хто боїться, що після видалення папки трапитися щось страшне і система перестане працювати – не бійтеся, це всього лише файли вашої попередньої операційної системи. На нову вони не вплинуть.Рекламний блок