Не включається комп'ютер, що робити

Рекламний блок

Одного разу, коли ви натиснете на кнопку «Power» ваш комп'ютер може не включитися. Звичайно, не потрібно відразу хапатися за викрутку і починати розбирати системний блок.

Нічого страшного, обслуговування комп'ютерів справа не хитра, але педантичне. Перевірте спочатку справність подовжувачів, розетки і всього іншого, що забезпечує живлення комп'ютера.

Не забудьте також перевірити включений вимикач на самому блоці живлення:

Не включается компьютер

Якщо харчування є, а комп'ютер не включається, то значить, швидше за все, проблема полягає в самому блоці живлення.

Однією з причин, по якій комп'ютер не включається – це замикання в системному блоці, на яке реагує блок живлення, спрацьовує його захист і комп'ютер не реагує на кнопку «включення». Вирішується ця проблема просто. З блоку живлення виймається безпосередньо сам шнур живлення на кілька хвилин для того, щоб конденсатори розряджені. Після шнур живлення знову приєднується, і комп'ютер включається як зазвичай.

Відбуватися таке замикання може через недбалу встановлення додаткового обладнання в системний блок. До речі, надіслав даний рада мені мій тезка, який теж займається ремонтом комп'ютерів, так що респект йому за пораду і за участь у розвитку мого сайту.

Якими б оптимістами, однак, ми не були, частенько комп'ютер не включається з-за згорілого блоку живлення.

Ознакою того, що згорів блок живлення може бути те, що комп'ютер взагалі не реагує на кнопку «включення» або просто загоряються лампочки біля кнопки, але нічого не вантажиться. Як замінити блок живлення було вже розглянуто.

Цілком можливо, що ремонт може не обмежитися одним блоком живлення, а доведеться ще міняти і материнську плату.

До речі, замкнути могла і мережева карта, трапляється це часто з-за грози. А якщо мережева карта інтегрована в материнку, то висновки можна зробити відповідні.

Причиною може бути також у самій кнопці включення, тому можна від'єднати її від материнської плати і акуратно перемкнуть контакти, які були підведені до кнопки.

У будь-якому випадку, якщо заміна блоку живлення не дала результату, то необхідно тестувати різні комплектуючі, а без досвіду і наявності запасних частин в домашніх умовах у вас навряд чи вийде вдалий ремонт, тому доведеться звернутися до фахівців.Рекламний блок