оновити Скайп до останньої версії?

Рекламний блок

kak-obnovit-skype-na-kompyutere-windows-7-8

Skype - один з найпопулярніших месенджерів для спілкування ось вже багато років. Зрозуміло, розробники не забувають оновлювати своє дітище, при цьому оновлення виходять досить часто. Фішка в тому, що в Скайп вбудована утиліта автоматичного поновлення: в тому випадку, коли ви запускаєте додаток, воно автоматично підключається до сервісу і, якщо є нове оновлення, пропонує вам оновити програму.

Власне, ось як виглядає вікно оновлення:

Цікаво, що вона може з'явитися ще до того, як ви зайдете в свій аккаунт, так вже і після.

Зрозуміло, ніякої ролі це не грає. Куди цікавіше ситуація, якщо оновлення є, а система не пропонує його скачати і, відповідно, оновити програму. Що робити в такому випадку? Швидше за все, у програмі відключена функція автоматичного оновлення. Зараз ми її включимо.

Зайдіть в свій аккаунт. Коли відкриється вікно, натисніть на пункт «Інструменти» у верхньому меню, а потім виберіть «Налаштування».

У вікні, виберіть пункт меню «Додатково», підрозділ «Автоматичне оновлення». Тут ви побачите, включена функція автоматичного оновлення. Якщо на кнопці написано «Увімкнути автоматичне оновлення», значить, вам потрібно натиснути на кнопку, оскільки функція відключена.

Якщо написано «Увімкнути автоматичне оновлення», значить, функція включена і нічого робити не потрібно.

Після того, як ви активуєте цю функцію, програма буде автоматично знаходити оновлення.

А що робити в тому випадку, якщо Скайп все одно не показує, що вийшла нова версія програми і треба б оновитися? Значить, потрібно оновити програму вручну.

У вікні програми натисніть «Допомогу» і виберіть пункт «Перевірити наявність оновлень».

Якщо ви використовуєте застарілу версію програми, тоді з'явиться віконце, яке повідомить вас про оновлення. Вам необхідно натиснути «Встановити нову версію».

Якщо ви використовуєте актуальну версію Skype, значить, ви побачите повідомлення, що встановлена версія програми є самою останньою. Оновлення, стало бути, не потрібно.

Рекламний блок