Як відключити обліковий запис користувача або адміністратора в Windows 7?


kak-otklyuchit-uchetnuyu-zapis-polzovatelya-ili-administratora-v-windows-7

У деяких випадках користувачеві ПК може знадобитися відключити обліковий запис того чи іншого користувача. Зверніть свою увагу, що відключення облікового запису - це саме відключення, а не її видалення. Сьогодні я покажу, як це правильно зробити.

Перший спосіб

Насамперед нам потрібно потрапити в панель управління. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть однойменний пункт.

Другий варіант - натисніть на клавіатурі клавіші WIN R, з'явиться вікно, в яке потрібно написати слово control і натиснути ОК.

Панель управління запущена. Тут знаходимо пункт «Адміністрування» і натискаємо на нього.

У новому вікні ми бачимо кілька різних пунктів, але нас цікавить тільки одне - «Керування комп'ютером». Заходимо в нього.

У вікні «Керування комп'ютером» натискаємо «Локальні користувачі та групи», потім - «Користувачі» і вибираємо користувача, якшо по ньому два рази лівою кнопкою миші.

Відкриється вікно властивостей користувача. Що б відключити обліковий запис, поставте галочку поруч з пунктом «Відключити обліковий запис» і натисніть ОК.

Другий спосіб

Другий спосіб дозволяє відключити обліковий запис за допомогою командного рядка. Для цього потрібно відкрити командний рядок від імені адміністратора. Натискаєте кнопку «Пуск», у рядку «Знайти програми та файли» пишете слово cmd. У верхній частині вікна з'явиться ярлик командного рядка. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

Командний рядок запущена. Тепер потрібно додати команду net user Ім'я користувача /Active:no, де в якості ім'я користувача вказуєте ім'я облікового запису, наприклад, net user Administrator /Active:no. Після цього натискаєте клавішу Enter.

*****

Будьте уважні. При відключенні декількох облікових записів ви й самі можете не потрапити в свій обліковий запис, якщо випадково вимкніть її.