Розпізнавання музики по звукуТОП-5 онлайн додатків і сервісів

Рекламний блок

Кожен стикався з ситуацією, коли по радіо або в кафе грає пісня, яка дуже сподобалася, але назви, природно, ніхто не знає. Довгі пошуки в інтернеті нічого не дають, а додати трек в плейлист дуже хочеться.

Зміст:


 • AudioTag
 • Magic MP3 Tagger
 • Shazam
 • SoundHound
 • Sound Search for Google Play

 • На щастя, деякі стартапи прислухалися до прохань створити щось для розпізнавання музики по уривку. В результаті маємо кілька цікавих сервісів.

  распознавание музыки онлайн

  AudioTag


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Головне призначення цього ресурсу – розпізнавання музики онлайн. Тут немає ніяких особливих складних елементів, якими потрібно оперувати для пошуку. База пісень налічує кілька мільйонів треків будь-якого жанру.

  Шанси, що саме вам не пощастить, мінімальні.

  Примітно, що пошук ведеться 2 способами:

 • Шляхом надання файла;
 • Підстановкою посилання.
 • Щоб знайти шукане, сервісу потрібно близько 10-20 секунд, після чого на екрані з'являється результат. Головне, щоб джерело було у відносно гарному якості, інакше нічого не вийде. Від вас буде потрібно лише ввести капчу, а потім насолоджуватися результатом.

  21

  Сайт має англійську локалізацію, але навігація настільки зрозуміла, що знання іноземних мов від вас не буде потрібно.

  У пошуковій видачі вам представлять кілька треків, які підходять під опис. Вам залишається лише прослухати все, щоб відшукати потрібну пісню.

  повернутися до меню ^

  Magic MP3 Tagger


  распознавание музыки онлайн

  Ще одна цікава програма розпізнавання музики онлайн на комп'ютер. Цей сервіс створювався для локального та глобального пошуку інтересуемого контенту в інтернеті.  Важливо! Якщо програмі не вдалося відшукати пісню «своїми силами», воно автоматично перемикається на базу даних MusicBrainz, у розпорядженні якої знаходиться величезна колекція музики, причому безкоштовною.

  Що стосується алгоритму дії. Тут використовується не весь файл, а його «зліпок», сформований програмою. Цей метод дозволяє визначити трек з точністю до 97%.

  Якщо з'явиться бажання визначити жанр композиції, додаток люб'язно надасть всю необхідну інформацію.

  magictagger-principal

  Крім того, файли з серії «Track1», або «Various Artist» будуть перейменовані відповідно розпізнаванню. Примітно, що з російською мовою додаток особливо не дружить, тому в імені пісні може проскочити абракадабра, але цілком розбірливий.

  Для використання потрібно лише завантажити пакет інсталяції, яка «важить» трохи більше 5 Мб, після чого сміливо займайтеся пошуком. Головне – наявність інтернету.

  повернутися до меню ^

  Shazam

  распознавание музыки онлайн

  Мабуть, самий популярний сервіс розпізнавання музики онлайн для Android, iOS і WP8. Не дивно, чому він користується таким попитом серед меломанів. По-перше, інтерфейс програми настільки ясне, що не виникне ніяких проблем з використанням.

  По-друге, все що потрібно натиснути на екрані кнопку «розпізнати», піднести телефон до джерела звуку. В якості альтернативи, можна самостійно наспівати мотив. Шансів, звичайно, буде набагато менше, але спробувати можна.  Зверніть увагу! Ведеться розпізнавання музики онлайн через мікрофон гаджета. Врахуйте, що при близькому розташуванні телефону від джерела звуку можуть створюватися різні перешкоди, будь то шипіння і перебір з гучністю.

  Shazam-Screen-Shot-Collage-640x609

  Точність пошуку – понад 90%. Враховуйте, що сигнал повинен бути розбірливим. На знаходження витрачається не більше 3-5 секунд з моменту старту, а сама процедура «з'їдає» не більше 30-50 кб трафіку.

  Якщо процедура успішна, вам відобразиться назва, виконавець, а також альбом, рік випуску і посилання на YouTube. Для iOS-пристроїв є можливість покупки через iTunes для збереження в колекцію.

  Фани будуть в захваті від біографії артиста, яка буде відображатись при пошуку.

  Недоліки, на жаль, є. Почнемо з того, що додаток щодо безкоштовне. Free-версія може визначити лише 5 треків в місяць. Крім цього, постійно спливає реклама. Щоб позбутися недоліків, доведеться купити продукт.

  повернутися до меню ^

  SoundHound

  распознавание музыки онлайн

  Сервіс, який постійно конкурує з Shazam щодо якості та швидкості розпізнавання музики онлайн по звуку. Вони практично не відрізняються, за винятком деяких моментів.  Важливо! Додаток, на жаль, не розпізнає російськомовну естраду в будь-яких її проявах. Мабуть, в базі просто відсутні наші виконавці. Якщо вони навіть і будуть співати іноземною мовою, програма нікого не відшукає.

  З іншого боку, база даних дозволяє відшукати навіть самі екзотичні стилі, недоступні для інших. Нерідко SoundHound примудряється відшукати маловідомих представників Techno, PsyTrance, DownTempo і андеграундну важку музику «гаражних» груп.

  Принцип роботи аналогічний подібним програмам: натискаєш кнопку, підносити телефон мікрофоном до джерела і чекаєш. Якщо пісня застрягла в голові, то можна і наспівати. Результат не змусить себе чекати.

  18mrkj2gt6qf0jpg

  Ще одна особливість: введіть кілька рядків тексту (якщо знаєте) у відповідному розділі, а потім тисніть на пошук. Для додатка немає яких-небудь принципових відмінностей.

  В «навантаження» до потрібного треку пропонується ролик на YouTube, слова пісні, можливість покупки в iTunes і не тільки.

  Є 2 типу програми: Free Full. Базовий функціонал ідентичний, але безкоштовна може засмутити спливаючими банерами з рекламою. У платній, яка обійдеться в 7 доларів, цього недоліку немає. З іншого боку, купівля необов'язкова, тому вирішуйте самі, яку версію скачати.

  Відмінне додаток для тих, хто любить західну естраду.

  повернутися до меню ^

  Sound Search for Google Play

  Google-Play-Sound-Search-

  Це не стандартна програма розпізнавання музики, а віджет, який доступний всім власникам Android версії 4 і вище.

  На відміну від повноцінного додатка, яке треба запускати і витрачати час, іконку SoundSearch можна вільно вивести на робочий стіл, щоб активувати за потребою.

  Власники ОС 4.2 навіть можуть поставити віджет на заблокировочный екран, заощадивши ще більше часу на запуск.

  Розпізнавання ведеться силами серверів Google. Якщо пошукова машина знайшла щось схоже, результат тут же з'явиться на дисплеї. Найчастіше вся процедура не займає більше 3-5 секунд. В особливих випадках, система може шукати до 10-12.

  Точність варіюється в межах 85-92%. Це обумовлено тим, що додаток не бачить особливих відмінностей між реміксом і оригіналом. Цей факт, звичайно, затьмарить любителів клубної культури, але нічого не поробиш.

  распознавание музыки онлайн

  Рекламний блок