Дозвіл екрану в Windows 7

Рекламний блок

У стандартних ситуаціях проблем з роздільною здатністю монітора Windows 7 виникати не повинно. Адже ця операційна система сама встановлює драйвера на монітор і відеокарту і підбирає оптимальне дозвіл.

Якщо вам раптом необхідно змінити дозвіл екрана в Windows 7, то зробити це досить просто. Достатньо лише клацнути правою кнопкою миші по робочому столу і з контекстного меню вибрати пункт «Дозвіл екрану».

Дістатися до цього пункту можна й іншим шляхом, натиснувши: «Пуск – Панель управління – Екран – Налаштування дозволу екрану».

Разрешение экрана в Windows 7

Ви досягнете бажаних результатів, перетягуючи повзунок до потрібного вам дозволу, після чого натисніть кнопку «Застосувати».

Бувають, звичайно, випадки коли бажаного дозволу в списку немає. Що робити в цьому випадку.

По-перше. Зайти на офіційні сайти розробників ваших відеокарт.

Для відеокарт GeForce – це сайт http://www.nvidia.ru/page/home.html. Разом з драйвером на саме обладнання ви встановите і якесь програмне забезпечення – панель управління NVidia. Саме в цій панелі можна створювати свої, нові дозволи. Для цього запустіть дану панель управління і знайдіть пункт Дисплей – Зміна дозволу. Натисніть на команду «Додати дозвіл – створити настроювану дозвіл».

Вкажіть необхідний дозвіл, перевірте його працездатність та встановіть як основне.

Для відеокарт ATI - сайт http://radeon.ru/ інструкція по використанню програмного забезпечення для вашої відеокарти можна прочитати на сторінці http://radeon.ru/faq/ccc/1/

Якщо нічого не допомагає, то скористайтеся програмою PowerStrip, головне призначення якої розганяти відеокарти. Проте в ній є купа можливості для налаштування вашого дисплея і відповідно дозволи. Програма дуже потужна, сильно не захоплюйтеся розгонами, щоб не запороти відеокарту.

Ще одна програма, яка може вам допомогти – це Screen Resolution Manager. Прога не настільки потужна на відміну від попередньої, однак її прямі обов'язки – це змінювати роздільну здатність екрану, як раз те, що потрібно.

Якщо не знаєте, яка у вас відеокарта і немає ніяких настановних дисків до неї, то прочитайте статтю «Як знайти драйвер по коду екземпляра пристрою»

Також не завадить подивитися відео:

Рекламний блок