Що робити, якщо забув адресу своєї електронної пошти?

Рекламний блок

chto-delat-esli-zabyil-adres-svoey-elektronnoy-pochtyi

Якщо говорити чесно, то забути адресу своєї електронної скриньки може забути кожен. Ні, серйозно. Уявіть, що ви встали вранці, включили за звичкою комп'ютер з метою перевірити свою поштову скриньку, а зайти не можете - забули логін. А вже якщо у вас декілька поштових адрес, забути їх не дивно... Як вчинити в такій ситуації?

Ця стаття відноситься абсолютно до будь-яких поштових сервісів, включаючи gmail.com, yandex.ru, mail.ru, rambler.ru і т. д.

Рішення

  • Абсолютна більшість користувачів запам'ятовує адресу e-mail в браузері (вірніше, він там зберігається автоматично), тому якщо ви натиснете на пусте віконце, де потрібно ввести логін, то там напевно з'являться ті логіни, які використовуються на вашому комп'ютері. Один з них і буде вашим. Правда, це стосується тільки тих випадків, якщо перед виходом дані в браузері не очищаються (за замовчуванням ця функція відключена).
  • Можете зробити наступне. Якщо ви використовували пошту для реєстрації на різних сервісах, значить, зайдіть на один із них. Припустимо, ви зареєструвалися на сайті соц.мережі ВКонтакте, а в якості e-mail вказали свій ящик. Значить вам необхідно зайти на ВК, відкрити налаштування і подивитися адресу електронної пошти. Правда, не у всіх сервісах він видно. У тому ж ВК зазначаються лише кілька букв з адреси, тому є сенс скористатися іншим сервісом, наприклад, яким-небудь форумом.
  • Якщо нічого не допомагає, можна спробувати звернутися до одного або до колеги по роботі, які отримували від вас листа. Їм необхідно зайти на свою пошту і знайти ваш лист, де буде вказано поштову адресу. Незручно, так, але що робити, якщо закортить?
  • Якщо ви використовуєте пошту Gmail ваш мобільний пристрій базується на ОС Android, то можете зайти в налаштування і подивитися там свій e-mail (до нього прив'язується аккаунт).
  • А взагалі, я рекомендую записувати адреси в зошит або в текстовий документ, створений на комп'ютері. Ось паролі на ПК зберігати вкрай не раджу, так як їх можуть викрасти, а з поштою не так страшно. Зрештою, її і так може дізнатися хто-завгодно, якщо ви нею постійно користуйтеся.

    Рекламний блок