Як включити режим Турбо " Яндекс.Браузері?

Рекламний блок

kak-vklyuchit-turbo-rezhim-v-yandeks-brauzere

В Яндекс.Браузері реалізовано так званий режим Турбо. Він допомагає не тільки зекономити трафік, але і прискорити завантаження сторінок. Це можливо завдяки тому, що вміст сторінки сайту стискається на серверах Яндекса і лише потім передається в браузер користувача. Деякі елементи сторінок не завантажуються зовсім. Це дуже зручний режим, якщо у вас, приміром, низька швидкість інтернет-з'єднання.

За замовчуванням режим Турбо включається, якщо швидкість завантаження стає менше 128 Кбіт/з, однак ви завжди можете увімкнути цей режим на постійну роботу.

Браузер для комп'ютера

Запустіть Яндекс.Браузер. У верхній частині вікна натисніть на значок, що складається з трьох смужок. Після того, як з'явиться меню, в ньому виберіть пункт «Налаштування».

Відкриється сторінка з налаштуваннями. Знайдіть на ній підрозділ «Турбо» і поставте галочку поруч з пунктом «Завжди включений». Також рекомендую поставити галку поруч з пунктом «Стискати відео».

Тепер значок у вигляді ракети ви завжди будете бачити в браузерною рядку - це означає, що режим Турбо запущений.

Мобільний браузер

Якщо ви використовуєте Яндекс.Браузер на телефоні або планшеті, ви також можете скористатися режимом Турбо, що особливо актуально, оскільки мобільний інтернет в багатьох містах не відрізняється своєю стабільною швидкістю.

Запустіть браузер. У правій верхній частині екрану є кнопка у вигляді трьох точок. Тапніте на неї і з'явиться меню. У меню виберіть пункт «Налаштування».

На сторінці налаштувань виберіть підрозділ «Режим Турбо» і натисніть на нього.

Поставте галочку поруч із пунктом «Включений», а також поруч з пунктом «Стискати відео».

Більше нічого робити не потрібно. Відкриваєте будь-який сайт і бачите ракету, яка підтверджує, що режим Турбо включений.

Рекламний блок