Як скачати Windows 10 з сайту Майкрософт?

Рекламний блок

Якщо ви ще не оновилися до Windows 10, і не хочете цього робити, то можна просто завантажити iso образ Windows 10 з офіційного сайту Microsoft записати цей образ на флешку, або на диск, і виконати чисту установку «десятки». Зробити це зовсім не складно, компанія Microsoft створила навіть спеціальну утиліту, яка сама завантажить на ваш комп'ютер образ системи, і навіть якщо потрібно, то запише Windows 10 на флешку.

Або ж ви самі зможете записати iso образ на DVD диск, якщо вам так зручніше. Для завантаження образу системи з сайту Microsoft ми будемо використовувати фірмове додаток Media Creation Tool. І для початку, нам потрібно завантажити цю утиліту на комп'ютер.

Варто відзначити, що завантажувальний диск або флешка можуть стати в нагоді не тільки для установки системи, але і для відновлення Windows 10 в разі якогось збою. Я раджу створити завантажувальний диск на всякий випадок. Що б у будь-який момент можна було з нього завантажиться, і виконати необхідні операції.

Викачуємо iso образ Windows 10 через програму Media Creation Tool

Переходимо за посиланням https://www.microsoft.com/ru-ru/software-download/windows10 і натискаємо на кнопку «Скачати засіб зараз».


09-03-2016 13-38-21

Збережіть програму собі на комп'ютер і запустіть її. Відкриється «Програма установки Windows 10». Натисніть на кнопку Прийняти, що б прийняти умови ліцензії.

Запуск Media Creation Tool

Виділяємо пункт «Створити інсталяційний носій для іншого комп'ютера«, і натискаємо Далі.

Загрузка Windows 10 с сайта Майкрософт

Ви можете зняти галочку з пункту «Використовувати рекомендовані параметри для цього комп'ютера«, і вказати мову, випуск і архітектуру вручну. Натискаємо Далі.

Выбор параметров образа Windows 10

Залишилося тільки виділити пункт ISO-файл, натиснути на кнопку Далі, і вказати на комп'ютері місце, куди ви хочете зберегти iso образ Windows 10. Або ж відразу створіть завантажувальний USB накопичувач.

Скачиваем iso образ Windows 10

Выбор места для сохранения образа

Чекаємо поки образ повністю буде завантажено на комп'ютер. Далі ви вже зможете записати його на диск або USB-накопичувач для установки операційної системи. Посилання на інструкції щодо створення завантажувального диска і флешки я давав на початку статті.

Рекламний блок