Як зареєструватися в Яндекс Гроші? Покрокове керівництво


Написав admin. Опубліковано в рубриці Інтернет

Яндекс деньги кошелекЗдрастуйте, шановні читачі блогу. Напевно кожен з Вас чув чи має уявлення про те, що таке електронні гроші. Без них сьогодні важко уявити можливість покупки товарів в інтернеті, та й взагалі, будь-які фінансові взаємини в мережі. Тому мати як мінімум один електронний гаманець просто необхідно будь-якому поважає себе інтернет-серферу. У рунеті не так багато найменувань електронний гаманців, серед них можна відзначити Яндекс Гроші, WebMoney, RBK Money, Веб-гаманець, QIWI Гаманець, Гаманець Елекснет. Відомі, популярні і найбільш часто використовувані - це перші два.

У цій статті я спробую якомога детальніше розповісти Вам про те, як зареєструватися і почати користуватися електронним гаманцем Яндекс Гроші.


1. Отже, перше що потрібно зробити - перейти на https://money.yandex.ru. Якщо у Вас вже є обліковий запис у системі Яндекс, то наступний пункт можна пропустити. Якщо ні, то робимо наступне.

2. Натискаємо велику помаранчеву кнопку Відкрийте гаманець.

Регистрация Яндекс Деньги

3. З'являться три поля, які слід заповнити. Логін і пароль тут, буде використовуватись у всіх службах Яндекса, таких як Пошта, Метрика, Вебмайстер, Диск та інших. Надалі, логін змінити не можна. Номер телефону потрібний для того, щоб отримувати SMS з паролем для підтвердження платежів. Заповнивши всі три поля, натискаємо Продовжити.

Ввод личных данных

Далі система надішле код на номер, який Ви вказали. Цей код необхідно ввести в наступному вікні. Також тут потрібно вказати назву Вашої нового скриньки електронної пошти, а також погодитися з угодою, поставивши галочку. Після цього натискаємо кнопку Відкрити гаманець.

Ввести код активации

На цьому створення електронного гаманця Яндекс Гроші можна вважати завершеним. З'явиться ось така картинка, повідомляти Вас про успішну реєстрацію.

Регистрация завершена

Також у Вас автоматично створиться електронну поштову скриньку.

І що тепер? - скажіть Ви. Насамперед варто поповнити баланс. Зробити це можна різними способами, наприклад, з банківської картки, готівкою з терміналу або офісів продажів, переведенням з іншого сервісу або з карт передоплати.

Після цього можна спокійно здійснювати покупки в інтернеті і виконувати комунальні платежі.

І ще дуже важливий момент. Для виконання платіжних операцій, Вам знадобиться, так званий, платіжний пароль. Це свого роду секретне слово, яке знаєте тільки Ви. Платіжний пароль допоможе убезпечити вчинення Ваших грошових переказів і покупок в інтернеті.