Як зробити розрив сторінки в Ворді

Рекламний блок

Якщо Ви форматуєте великий документ у Ворді, який розбитий на розділи, глави, підпункти та інше, то використання такої функції, як розрив сторінки, може значно спростити Вашу роботу.

Давайте поясню чому. Новий розділ у Вас повинен починатися з нового аркуша, тому якщо залишається порожнє місце на попередньому листі, багато користувачі заповнюють його порожніми абзацами – натискають поспіль кнопочку «Enter». А тепер уявіть, що потрібно вставити підпункт або додрукувати текст в попередньому розділі, після цього весь текст після нього "попливе", і Ваш новий розділ вже не буде починатися з нового аркуша.

Якщо в документі потрібно зробити утримання, то робити це вручну: виписувати назви розділів і ставити навпроти них номер сторінки, бажано з тієї ж причини. Набагато зручніше зробити зміст у Ворді з допомогою вбудованої функції. Перейшовши за посиланням, Ви можете прочитати статтю на дану тему.

У цій статті ми розглянемо, як можна зробити розрив сторінки в Ворді, відокремивши таким чином, потрібні частини тексту в документі.

Для початку, давайте включимо видимість недрукованих символів. Перейдіть на вкладку «Головна» і в групі «Абзац» натисніть на кнопочку «Відобразити всі символи».

Как сделать разрыв страницы в Ворде

Тепер поставте курсор на початку тексту, який повинен починатися з нової сторінки. Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки у групі Параметри сторінки натисніть «Розриви».

Виберіть з випадаючого списку «Сторінка».

В результаті, текст буде розділений, і в кінці першої сторінки (за зразком) з'явиться напис «Розрив сторінки».

Цей текст відноситься до недрукованих символів, але рядок він займає. Якщо у Вас абзац на сторінці закінчується в кінці листа, і напис «Розрив сторінки» переноситься на аркуш, то з'являються порожні сторінки в документі. Щоб їх видалити, поставте курсор в кінці тексту і натисніть кнопку «Delete» – напис підніметься, а пустий аркуш буде видалено.

Якщо в процесі редагування документа у Вас з'явилися порожні аркуші, прочитайте статтю: як видалити порожні сторінки в Ворді.

Зробити розрив сторінки в MS Word можна, використовуючи гарячі клавіші. Поставте курсор на початку тексту, як було описано вище, і натисніть сполучення клавіш «Ctrl Enter».

Тепер Ви знаєте, як можна вставити розрив сторінки в документі Ворд.Рекламний блок