Оснащення офісу комп'ютерами. Вибирайте ПК правильно

Рекламний блок

Облаштування офісу – це важлива, але не занадто часта завдання, що виникає перед керівниками. І дуже важливо зробити робоче місце для кожного співробітника не просто комфортним, але також і сприяє максимальній продуктивності кожного фахівця компанії. Один з найважливіших моментів облаштування офісу – ефективне оснащення робочих місць персоналу комп'ютерами. Оснащение офиса компьютерами. Выбирайте ПК правильно

Від швидкості введення офісу в експлуатацію залежить початок роботи та, відповідно, отримання прибутку. У силу цих обставин, час, витрачений на складання комп'ютера, може не окупитися зекономленими при цьому грошима. Як і при будь-якій іншій покупці, варто в першу чергу звернути увагу на репутацію фірми, яка надає ПК і комплектуючі.

Щоб придбати комп'ютер вигідно, зверніться до надійну компанію, приміром, PCmount, яка вже понад 12 років займається продажем якісного обладнання та комплектуючих до нього в Білорусі. І не забудьте запитати про бонуси магазину, які можуть бути вам надані. Просто запитайте про них у менеджера.

Перед покупкою комп'ютерів для офісу необхідно визначитися з їхньою конфігурацією, що прямо вплине на вартість.
Доброю новиною є те, що для всіх звичних для офісу процесів, таких як робота з базою даних, набір тексту, виписка рахунків та інших документів, досить вельми скромного, за нинішніми мірками, комп'ютера. Конфігурації з процесором Core i3 моделі 2010 року, 2-4 гігабайтами оперативної пам'яті і вбудованою відеокартою буде більш ніж достатньо.

А якщо використовувати операційні системи сімейства Linux, то і ці скромні параметри можна урізати вдвічі. Розмір системного блок «малюка» трохи більше взуттєвої коробки.


Винятком, вельми відчутним для бюджету, є фахівці, що створюють та редагують 2D і 3D графіку, а також відео, які працюють із створенням многополигональных моделей або багатошарових креслень.


Їм необхідні сучасні і потужні ПК, оснащені професійними відеокартами, вартість яких вище сучасних ігрових в 3 - 4 рази, але і швидкість роботи з обчисленням графіки набагато краще.

Рекламний блок