Як видалити запресовані файли і папки

Рекламний блок

Курйозне вийшло назва статті (адже виходить, що видалити неудаляемое неможливо, а інакше воно б називалося видаленого), однак ті кому дійсно необхідно видалити файли і теки, заблоковані Windows, мене вже давно зрозуміли.

Тут мова піде про файлах і папках при спробі видалення, переміщення або перейменування яких видається подібне повідомлення:

Как удалить неудаляемые файлы и папки

Це відбувається з-за того, що файл блокується уже запущеними процесами в Windows. Вирішити цю проблему можна за допомогою невеликої програмки Unlocker. Скачати Unlocker 1.8.7. Після установки цієї програми вона вбудовується прямо в ваше контекстне меню.

І так для того, щоб видалити, перейменувати або перемістити заблокований файл необхідно клікнути правою кнопкою миші на піддослідному файлі і вибрати пункт «Unlocker».

В наступному віконці ми бачимо процеси, які заважають нам робити операції над файлом.

В нижньому меню ми бачимо випадаючий список з якого вибирається сама дія, яку потрібно зробити над заблокованим файлом (видалення, копіювання, перейменування). Далі йдуть кнопки: Видалити процес, Розблокувати і Розблокувати всі. Я зазвичай по черзі разблокирую всі процеси, натиснувши кнопку «Розблокувати».

Після того, як усі процеси будуть розблоковані, програма видасть Вам повідомлення наступного вигляду:

Всі ось таким нескладним способом можна видалити запресовані файли і папки.

Дивимося відео по темі (ще 10 способів видалення неудаляемых файлів і папок):

Рекламний блок