Як підключити флешку до телефону або планшета Android

Рекламний блок

Траплялася така ситуація, коли найзручніше було б підключити флешку до телефону або планшета і ніяких проблем, але через брак уявлення про такий операції доводилося шукати інші шляхи вирішення. Напевно, на перший погляд це виглядає трохи складно і заплутано, а насправді все дуже просто, і зараз доведу нижче.

Щоб підключити флешку до бажаного устрою, знадобиться USB Host і USB OTG-може бути у вигляді кабелю адаптера, так як деякі моделі Samsung і Asus мають інший інтерфейс, і для нього буде потрібно адаптер. Він дуже поширений і продається в будь-якому магазині електроніки за прийнятну ціну.

Також не забувайте, що для деяких пристроїв потрібно просто підключити накопичувач і все. Для тих, хто не підходить під цю категорію, продовжуємо далі.


Зміст статті

 • 1 Варіант 1
 • 2 Варіант 2
 • 3 StickMount

 • Варіант 1

  Підключіть флешку, запропонованим вище способом, до пристрою. Ваш пристрій почне автоматичне визначення накопичувача, якщо дана операція пройшла успішно, то підключення відбудеться автоматично. І ви можете приступати до перегляду даних через файловий менеджер. Він може бути вбудований, а може і ні, в такому разі його можна буде скачати в google play (наприклад, astro file manager).

  Варіант 2

  Якщо у вас Galaxy Nexus7 або Nexus10 (або з якоїсь іншої причини не вийшло автоматичного підключення), то необхідно використовувати додаток NexusMediaImporter-платне, або StickMount-безкоштовне.

  StickMount

  Для нього вам знадобляться права адміністратора. Root - це акаунт, власник якого має право на виконання всіх без винятку операцій.

  Як налаштувати його ви зможете знайти в інтернеті, так як для кожної моделі існує своя інструкція. Звичайно, є і загальна настройка – Kingo Root. Але вона несе з собою небезпеку для вашого планшета\телефону і позбавляє його гарантії.

  Отже, після установки Root, підключіть флешку до пристрою. Після підключення випливе вікно відкриття StickMount, відзначте галочкою: "за замовчуванням для USB пристроїв" і надайте права root. І можете приступати до роботи через файловий менеджер.

  Таке додаток як NexusMediaImporter і NexusUSB OTG FileManager. Ці програми, на відміну від вже розглянутого нами програми не вимагають прав Root, але й так само є платними програмами.


  Ми запропонували Вашій увазі кілька варіантів підключення, вибирайте зручний для вас і дерзайте.


  Рекламний блок