Як в Outlook зберегти відразу кілька листів в форматі MSG

Рекламний блок

Іноді, працюючи з електронною поштою, потрібно зберегти на свій диск відразу кілька (а може навіть багато) листів. Цілі і причини цього можуть бути різними, головне питання: як зберегти їх все відразу? У цій статті ми поділимося цим невеликим секретом.

Напевно, багато хто знає, як зберегти окремий лист (відкриваємо меню «Файл» і вибираємо «Зберегти як»). А ось як зберігати відразу багато листів, особливо відсортованих за результатами пошуку, або вибраним з певної папки – не зовсім зрозуміло. как в Outlook сохранить сразу несколько писем в формате MSGЩо власне і спантеличило деяких користувачів. Ще більш ускладнює той факт, що в російськомовній версії клієнта відсутня така опція, як масове збереження листів на диск.

Як зберегти відразу кілька листів на диск у форматі MSG?

Надалі, було знайдено рішення цієї проблеми. І що найсмішніше, воно виявилося елементарним. Для збереження декількох листів, досить лише виділити їх і перетягнути мишкою в будь-яку зручну папку на вашому комп'ютері.

Як бачите, все простіше, ніж здається. Так що питання з цієї теми можна вважати закритим і далі буде невелике міркування з приводу можливостей перетягування різних елементів інтерфейсу.


Трохи про перетягування

В Outlook багато вдаються до такої фішки, щоб прикріпити файл до листа, або навіть об'єднати з іншим листом. Наявність такої можливості як перетягування файлів дуже часто виручає, особливо коли в інтерфейсі програми зовсім важко розібратися і незрозуміло що і куди натискати.

Згадати, хоча б, той же Skype. У нього дуже своєрідне управління і часто ставить багатьох користувачів в глухий кут (а Skype для Linux взагалі жахлива річ). Якщо хтось із вас, в цій програмі, хоч раз в житті говорив співрозмовнику щось на кшталт: «у тебе посеред екрану помаранчевий значок виник, натисни його», – то ви явно не розумієте, про що йде мова. ??

Пам'ятаю, під час однієї конференції, організованої через Skype, виникла необхідність передати файл, але ніхто не зміг виявити кнопку або поле для цього. Це поставило всіх у невеликій глухий кут, але в підсумку рішення швидко знайшлося. І як ви думаєте, що це було? Правильно, все вирішилося простим перетягуванням файлу у вікно програми!

Страшно навіть уявити, скільки ще користувачів зіткнулися з цією проблемою і скільком вдалося знайти з неї вихід. Але на жаль, зараз пішла така тенденція, що у всіх нових додатках перетягування не діє. Обмін файлами може відбуватися через кнопку «Поділитися» та інші, подібні способи передачі. І це не сильно радує. Зате в класичних додатках дана функція продовжує відмінно працювати.

На цьому все, до зустрічі в наступній статті.

Рекламний блок