Гіперпосилання у презентації PowerPoint

Рекламний блок

Використовуючи гіперпосилання у презентації, під час доповіді, Ви зможете спокійно відкрити потрібну програму, сайт в Інтернеті, слайд презентації – це так звані зовнішні гіперпосилання. Внутрішні гіперпосилання дозволять переміщуватися між різними слайдами в поточній презентації. Створити гіперпосилання можна з тексту, малюнка, фігури, об'єкта WordArt.

Зробити гіперпосилання у презентації можна на:

– сайт в Інтернеті;
– слайд цієї презентації;
– слайд презентації;
– відкриття іншого файлу або запуск потрібної програми;
– адресу електронної пошти;
– новий документ.

Зробити гіперпосилання в PowerPoint

Для того щоб вставити гіперпосилання в презентацію, потрібно зробити кілька нескладних дій. Для початку виділимо потрібний об'єкт. Це може бути одне слово, фрагмент тексту, область цілком, в яку вписаний текст, об'єкт WordArt, картинка або фігура. Потім перейдіть на вкладку «Вставка» і натисніть «Гіперпосилання».

Гиперссылка в презентации PowerPoint

Відкриється діалогове вікно «Вставка гіперпосилання». У ньому можна вибрати, яку дію буде виконуватися при натисканні на об'єкт з гіперпосиланням. Щоб гіперпосилання вела на сайт в Інтернеті, в полі «Адреса» вставити адресу сайту.

Викликати вікно «Вставка гіперпосилання» можна й іншим способом. Виділіть потрібний об'єкт, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть з контекстного меню «Гіперпосилання».

Якщо після натискання на гіперпосилання повинен відкритися файл або запуститися програма, в полі «Папка» виберіть файл на комп'ютері, виділіть її мишкою і натисніть «ОК».

Зробити гіперпосилання можна на інший слайд презентації. В області Зв'язати з виберіть «місцем у документі», вкажіть потрібний слайд і натисніть «ОК».

Щоб зробити гіперпосилання на слайд презентації PowerPoint, виділіть потрібний об'єкт і на вкладці «Вставка», натисніть на кнопочку «Дія».

В наступному вікні буде дві вкладки «По клацанню миші» і «З наведення вказівника миші», виберіть ту, як повинен виконуватись перехід за гіперпосиланням. Потім відзначте маркером пункт «Перейти за гіперпосиланням» і виберіть з випадного меню «Інша презентація PowerPoint».

Через Провідник знайдіть потрібну презентацію і клікніть по ній два рази мишкою.

Відкриється вікно «Гіперпосилання на слайд». Виберіть зі списку потрібний слайд і натисніть «ОК».

Змінити колір гіперпосилання в PowerPoint

За замовчуванням текст або слово, яке є гіперпосиланням, підкреслюються і фарбуються в той колір, який відповідає обраній темі. Якщо він не підходить під оформлення Вашої презентації, розглянемо, як можна його змінити.

Для цього переходимо на вкладку «Дизайн», клікаєм по кнопочці «Кольору» і з випадаючого списку вибираємо «Створити нові кольори теми».

У наступному вікні нас цікавлять два останніх поля «Гіперпосилання» і «Переглянуте гіперпосилання», це той колір, в який вона перефарбується після того, як Ви по ній перейти. Виберіть будь-який колір, дайте нове ім'я темі і натисніть «Зберегти».

Після цього колір всіх гіперпосилань на слайдах PowerPoint зміниться.

Прибрати гіперпосилання в PowerPoint

Щоб видалити гіперпосилання в PowerPoint, виділіть її мишкою об'єкт: текст, картинка, фігура, і клацніть по ньому правою кнопкою мишки. Виберіть з контекстного меню «Видалити гіперпосилання».

Сподіваюся, ця стаття допомогла Вам. І тепер Ви легко зможете зробити гіперпосилання у презентації PowerPoint, змінити її колір і, при необхідності, видалити з презентації.Рекламний блок