Як змінити ім'я користувача в Windows 7?

Рекламний блок

kak-sozdat-novuyu-uchetnuyu-zapis-v-windows-7

Деякий час тому я розповідав, як створити нового користувача в Windows 7, а потім і видалити його, якщо профіль виявився непотрібним. Сьогодні я розповім про те, як змінити ім'я користувача в системі.

Існує, по суті, два способи зміни імені. Я розповім про обидва.

Перший з них. Натискаємо на кнопку «Пуск», а потім - пункт «Панель управління». В панелі керування вибираємо розділ «Облікові записи користувачів».

Відкриється вікно з інформацією про всіх профілях, які є. Натисніть «Зміна імені свого облікового запису».

Впишіть своє нове ім'я і натисніть на кнопку «Перейменувати». Нове ім'я збережено.

Здавалося б, на цьому розмова можна закрити, але не тут-то було. При зміні імені зазначеним способом ви поміняєте тільки коротке ім'я. Тому якщо вам, наприклад, необхідно з'єднатися з іншим комп'ютером, то останній буде бачити все те ж колишнє ім'я. А ще проблема виникає в тому випадку, коли відбувається установка англомовного софта і система вимагає ввести ім'я латиницею - навіть при зміні імені зазначеним способом у вас не вийде зареєструвати або навіть запустити софт. Тому існує другий спосіб для зміни імені користувача, який дійсно змінює ім'я користувача.

Натисніть сполучення клавіш CTRL R, що б викликати вікно «Виконати». Додайте в нього фразу control userpasswords2 і натисніть ОК.

З'явиться вікно облікових записів користувачів. В ньому виберіть потрібний профіль, а потім виберіть «Властивості».

У новому вікні поміняйте ім'я в графі «Користувач», після чого натисніть ОК.

Перезавантажуємо комп'ютер і входите під новою обліковим записом. Спосіб працює для Windows 7, 8 і XP (щодо Windows 10 поки невідомо).

Рекламний блок