Ноутбуки Sony – любов з першого кліка

Рекламний блок

Відома компанія-виробник техніки Sony постійно приділяє увагу дизайну. Sony сьогодні асоціюються зі стильними і досить якісними пристроями. Досить відомими стали ноутбуки Sony серії VAIO.

Ноутбуки Sony – любовь с первого клика

Виробник не дарма пишатися своїми дизайнерами, вони витримують індивідуальний стиль і роблять гаджет дуже зовні привабливим. Корпусу ноутбуків виконані з алюмінію і магнію, він має гострі кути, що надає ноутбуку агресивності це виглядає набагато краще ніж безликий пластиковий корпус. При складанні цих ноутбуків максимально постаралися. Корпус зібраний бездоганно, природно немає ні натяку на люфт або скрипи.

Після роботи на ноутбуках Sony важко працювати на інших машинах. Клавіатура дуже зручна, хоча з вигляду в ній немає нічого особливого. При роботі клавіатура не шумить, а хід клавіш досить м'який.
Що стосується тачпадів, то ноутбуки Sony мають чіткий і дуже чуйний тачпад, який підтримує всі стандартні жести.
Дисплеї в ноутбуках дуже гарні. Виконані за останнім словом техніки вони споживають малу кількість енергії, при цьому зображення залишається яскравим і чіткими. Купую ноутбуки Sony в інтернет-магазині Sokol, можете бути впевнені, що ви купуєте оригінальну якість від Sony.

Ноутбуки отримали великий набір різних інтерфейсів: USB 3.0, HDMI, у деяких моделях ще не відмовилися від приводів для оптичних дисків. Тут є все, що потрібно для комфортного користування.


Продуктивність цих ноутбуків теж на висоті. Вони однаково добре працюють як і з різними офісними програмами, так і з серйозним професійним софтом. Природно на цих ноутбуках можна непогано пограти.


Автономна робота на висоті ноутбуки Sony працюють від батареї 14 годин.
Також Sony виробляють ноутбуки-трансформери. Ноутбук може використовуватися як планшет або комп'ютер, що безумовно дуже зручно, особливо в сфері розваг. В домашніх умовах можна використовувати трансформер, як планшет, а в офісі перетворити його в ноутбук, щоб комфортно попрацювати.

Рекламний блок