Як очистити кеш в Яндекс.Браузері?


kak-pochistit-kesh-v-yandeks-brauzere

Давайте згадаємо, що таке кеш. Кеш - це простір, призначене для зберігання тимчасових файлів. При перегляді сторінок в інтернеті частина інформації зберігається на комп'ютері користувача, а коли останній знову звертається до цього сайту, браузер отримує частину файлів з кеша, що б завантаження сторінок проходила значно швидше.

Кожен користувач має право сам регулювати обсяг папки для кеша, правда, в деяких браузерах для цього потрібні, що називається, танці з бубном, інші ж дозволяє регулювати обсяг сховища за допомогою налаштувань.

При некоректне відображення деяких сторінок рекомендується очищати папку з кешем. Сьогодні я розповім про те, як це зробити у випадку з Яндекс.Браузером. Очищення кешу в даному випадку буде аналогічна очищення кешу в браузері Google Chrome.

Перший спосіб

Найбільш простий і зручний для користувача метод.

Відкрийте браузер і натисніть сполучення клавіш CTRL SHIFT DELETE. З'явиться віконце для очищення історії. Поставте галочку поруч із пунктом «Файли, збережені в кеші», а в верху виберіть «За весь час». У багатьох випадках також рекомендується видалити кукі, так що можете заодно поставити галочку поруч з пунктом «Файли cookie та інші дані із сайтів». Правда, в цьому випадку відбудеться деавторизация на всіх сайтах, де ви не авторизовані. Потім натисніть «Очистити історію».

Другий спосіб

Якщо не виходить викликати віконце для очищення історії, не біда - можна відкрити його іншим способом.

Натискаємо значок з трьома смужками і в меню вибираємо пункт «Історія», як показано на скріншоті.

Відкриється сторінка з історією відвідування сторінок. У правій частині цього вікна є кнопка «Очистити історію». Натисніть на неї.

З'явилося те саме віконце. Далі робите все те ж саме, про що написано вище.

Третій спосіб

Можна використовувати різні сторонні утиліти для очищення і оптимізації системи. Правда, не всі вони підтримують різні браузери, так що будьте уважні. Насправді для очищення кешу підійде зазначений вище спосіб як найбільш простий і безпроблемний. Їм я і раджу користуватися.