Проблеми вибору роутера

Рекламний блок

Для організації якісної мережі необхідний грамотно вибраний маршрутизатор, або кілька таких. В домашніх умови з цим абсолютно немає проблем – ставиться будь-роутер з Wi-Fi і мережа готова.
Проблемы выбора роутера

В умовах офісного центру, готелю чи іншого подібного приміщення організація якісного доступу в інтернет всім бажаючим завдання більш складного порядку. Найголовніше розрахувати максимально можливе навантаження і правильно підібрати і розташувати мережеве обладнання.

Для цих цілей чудово підійдуть маршрутизатори та точки доступу Mikrotik. Багатий модельний ряд дозволяє підбирати обладнання під конкретні завдання, не переплачуючи за зайвий функціонал. Наприклад, для бізнес-центру варто підбирати микротик vpn з вбудованим криптопроцессором. Особливу перевагу це рішення здатне дати при переговорах з великою кількістю зацікавлених сторін.

Справа в тому, що великі компанії практично завжди використовують vpn для доступу до своїх внутрішніх ресурсів. А так як дані vpn зашифровані, то звичайний маршрутизатор «захлинається» складним потоком інформації і знижує швидкість доступу до мережі. Коли vpn-підключень велика кількість, то маршрутизатор здатний зависнути. Саме для запобігання подібних незручностей і були створені роутери з окремими процесорами для криптографічних обчислень.


Для середньостатистичного готелю корисними будуть мініатюрні точки Wi-Fi доступу вбудовані в стелю. Вони не привертають увагу, не псують інтер'єр і дозволять підключитися до мережі всіх відвідувачів і постояльців.


Якщо ж вам необхідний маршрутизатор здатний витримувати несприятливі умови, то до послуг асортимент вуличних маршрутизатор Mikrotik, вони здатні працювати в широкому температурному діапазоні -35C – 70 C і володіють прекрасною пило - та вологозахист.

Рекламний блок